1b.app
Скопійоване посилання -

Інтерація з https://www.parts-catalogs.com/

Потрібно реалізувати сумісність із існуючими картками товару у нас в системі .Потрібно реалізувати наступне
можливість заповнення значень товарів з довідника (кодів, назв, груп, виробників, аналогів)
можливість пошуку товарів з каталогу за номером або через вибір автомобіля як в адмінці (дескоп та мобільний додаток) так і на сайт
де інформація передається через апі з боксу
можливість пошуку аналогів з каталогу як у боксі(як у дескопі так і в мобільному додатку) та і на сайті.
детальний опис товару з каталогу
можливість використовувати при оприходуванні картку товару з каталогу або скопіювати
Роздрібні ціни і ціна клієнта з урахуванням скидок
Потрібно врахувати всі особливості нашого боксу .Потрібна Приблизна оцінна вартість
Оригінальне питання доступне на версії: ru macik9157@gmail.com

Відповіді:

1. Чи не спостерігаю документацію по API на сайті у вільному доступі - її можуть надати тільки після укладання послуг?
2. Уточніть у якому вигляді ви хочете все вищезгадане реалізувати? Я так розумію ви не хочете імпортувати товари в бокс (їх там безліч даних + зв'язків), а що б ми повністю переробили продукт на роботу з базами цього сервісу по API? Якщо так не думаю що ваші вимоги можуть зайняти в реалізації менше кількох сотень годин розробки.
23.01.2021, 12:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора
по 1 https://www.parts-catalogs.com/api це підійде?
по 2 до кінця незрозумів і якщо імпортувати товари в бокс?
23.01.2021, 13:17
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А взагалі я б одразу вам рекомендував із подібними великими інтеграціями та абстрактним ТЗ – звертатися до інтеграторів.
23.01.2021, 13:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чірков Максим писав/ла:
по 2 до кінця незрозумів і якщо імпортувати товари в бокс?

Все залежить від ваших вимог. Якщо просто імпортувати та решта функціоналу залишиться як був – це одне. А переробляти всю систему працювати з каталогами автозапчастин - це зовсім інше.
Зверніться до інтеграторів, думаю вони з вами обговорять варіанти реалізації та оцінять.
23.01.2021, 13:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар