1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює інтеграція з Тільдою

Налаштована інтеграція (за інструкціями, пробувалися різні галочки та поля) при заповненні форми створюється тільки контакт (за номером телефону перевіряю в базі-є) але обробка ліда (БП вказаний у налаштуваннях інтеграції) не створюється від слова зовсім
були створені спеціальні поля для заповнення даних з Тільди, прописані імена змінних у тильді, сайти опубліковані
В чому проблема?
пробував через посилання як зазначено в інструкції "Посилання на бокс"/tilda/push/
і пробував через посилання на апі (у вас у відео показано також)
нічого не відбувається..
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Додали логування, можливо при створенні процесу викидає помилку (дії на етапі тощо)
Зробіть тестове заповнення форми
12.01.2021, 15:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зробив
Request information:
vin: 22222
parts: 2222222
Phone: +380 (23) 333-33-33
Additional information:
Transaction ID: 1599713:1520745262
Block ID: rec262599994
Form Name: форма у поп-апе
https://carzone.in.ua/
12.01.2021, 15:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

При оновленні замовлення - викликається оновлення контакту - там помилка "Обов'язково має бути заповнено або Прізвище або Ім'я або Компанія"
Вам потрібно, щоб у параметрі "Name" передавалося ім'я контакту.
12.01.2021, 15:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ага, зрозумів, а можна якимось стандартним виразом припустимо щоб прописувався контакт "лід з тильди №*"?або відключити цю перевірку якось?, тому що на сайті я ім'я або фіо у клієнта не питаю, і дивно те що раніше іноді замовлення проходили
12.01.2021, 16:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ларін Дмитро писав/ла:
ага, зрозумів, а можна якимось стандартним виразом припустимо щоб прописувався контакт "лід з тильди №*"?або відключити цю перевірку якось?, тому що на сайті я ім'я або фіо у клієнта не питаю, і дивно те що раніше іноді замовлення проходили

Стандартних висловів немає – це потрібно доопрацьовувати.
Як варіант – можна так само доопрацювати, щоб якщо немає імені – то контактні дані (телефон або email) підставляти в контакт – це доопрацювання в 1 годину (можемо інвестувати, якщо потрібно)
12.01.2021, 16:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

якимось чином створилися від вас 2 ліди
12.01.2021, 16:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ок давайте зробимо)
питання-з тильди передаються ютм мітки, вони будуть записуватися? як це налаштувати?
13.01.2021, 09:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ларін Дмитро писав/ла:
якимось чином створилися від вас 2 ліди

Це мої тести для визначення проблеми

Ларін Дмитро писав/ла:
ок давайте зробимо)

Поставимо в план інвестицій, як зроблять - повідомимо

Ларін Дмитро писав/ла:
питання-з тильди передаються ютм мітки, вони будуть записуватися? як це налаштувати?

У ваших прикладах я не бачу, що передаються UTM-мітки в належному вигляді
Якщо якісь з даних потрібно використовувати як UTM для клієнта - то як би можливість вибору полів в налаштуваннях інтеграції є - в селекторі почніть писати utm
13.01.2021, 14:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ось передаються автоматично ютм мітки (коли вони є)
ок чекаю доопрацювання) спасибі
13.01.2021, 14:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

додано налаштування "Використовувати контактні дані як ім'я клієнта за його відсутності" в інтеграції з Tilda
15.01.2021, 10:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

дякую, куди треба оплачувати?
15.01.2021, 10:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ларін Дмитро писав/ла:
дякую, куди треба оплачувати?

У вас є платний хмарний тариф - завдяки цьому дрібне налаштування ми зробили безкоштовно.
15.01.2021, 16:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перестали створюватися ліди ... 22 числа створювалася, з тих пір при вхідній заявці (навіть тестової) лід не формувався, можете по логах подивитися, що не так?
27.01.2021, 18:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар