1b.app
Скопійоване посилання -

Kasta.ua (оцінка інтеграції)

Интересует интеграция с Kasta.ua ?
У нас есть готовый компонент который закрывает потребности в работе с магазином! Посмотреть компонент
Потрібно оцінити доопрацювання
1. Імпорт замовлень із касти
Вибір яким полем шукати товар, у якому БП створювати
2. Передача статусів замовлення на касту (як у розетці та промі зараз, при переході на етап можу поставити дію, яка б змінила статус на касті (з можливістю вибору на який статус змінювати)
3. Отримання статусів замовлення з касти (як у НП, якщо статус замовлення на касті змінився, то перевести процес у вибраний статс)
Скільки це годинників?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Вітання. Я не можу знайти їхню документацію щодо апі, у тебе є?
10.12.2020, 17:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Вітання. Я не можу знайти їхню документацію щодо апі, у тебе є?

Коли ми можемо отримати відповідь?
23.12.2020, 10:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Імпорт процесів 10ч
2. Передача статусів без додаткових параметрів, у яких необхідно передати лише "status" 2ч. Там такої половини статусів. Статуси типу https://prnt.sc/w9t37k потрібно прогаяти окремо, там знизу статусу ще кілька параметрів потрібно обов'язково передавати. На такі статуси +2год.
3. https://prnt.sc/w9t3wy вас ці статуси цікавлять? Як у нп це краще не робити, краще прямо в дії імпорту з пункту 1 налаштувати щось типу "якщо останній статус = ХХХ" і праворуч вибираєш в який статус переключити процес. Це займе +3год
25.12.2020, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мені також цікава інтеграція. Якщо наберемо кілька людей, можемо поділити.
Скільки в результаті годин вийти? Десь 20 чи більше?
27.02.2021, 13:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так, за 20ч все зможемо зробити
04.03.2021, 14:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар