1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює синхронізація Prestashop 1.7 та One Box

1. Основною вимогою при виборі ЦРМ була сумісність з Prestashop, тому що на ній працюють три магазини
Основне завдання ЦРМ - збір та обробка замовлень, склад, товари, клієнти - все в одному місці
2. Звернувся з цим питанням до офісу One Box – все нормально, все є, все можемо і все працює.
Навіть порахували інтеграцію, виставили рахунок. Ну практично Крило Боїнга.
3. Знайшов ще одного інтегратора. Ігор Сусяк. так, все ок, все робимо.
Порахував і він. Теж саме крило, тільки праве.
Крила у мене немає, тому було ухвалено рішення спробувати налаштувати це диво самостійно.
Мляли пробний період, спробували налаштовувати . Загалом навіть виходило. Інтерфейс приємний, гнучкий і можливості загалом великі
Підключились до прести, Прому, почали ходити замовлення. Роботи звичайно було ще багато, але начебто всі ок - легкого шляху не чекали
Тестовий закінчився. Почався платний період. Не питання – плачу. Плачу та продовжую налаштовувати
Але тепер кожне питання у ТП платне (крім плати за ліцензію)
Від
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, цікавий фідбек. Давайте спробую вам допомогти
1. Підкажіть чому коли ви налаштовували вивантаження товарів (або пробували) - ви вивантажували всі товари а не 2-3 товари для тесту - адже в дії є налаштування категорії, яку вивантажувати. Ви могли в такому випадку убезпечити себе від некоректного налаштування дії і не похерити собі базу.
2. Якщо для вас питання актуальне щодо вивантаження товарів, давайте на прикладі я допоможу вам її налаштувати вкажіть тестову категорію, яку можна вивантажувати і що має бути в результаті.
17.11.2020, 15:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
1. Цікава пред'ява. Відповім як у Одесі. А чому Ви не попереджаєте клієнтів перед тим, як брати оплату, що дії та синхронізація можуть працювати не коректно? Крім "у нас все працює" нічого іншого я не чув.
А дія, повірте, там налаштована правильно. Перевіряли і налаштовували ваші фахівці вже не раз.
2. Питання актуальне. У мене ТЕПЕР, коли я вже зрозумів (дорогою ціною), що все працює через одне місце, спеціально для цього підключений тестовий магазин, де можна експериментувати як завгодно.
Але його налаштувати ніхто не зміг.
17.11.2020, 15:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мєшков Олег
Клієнт писав/ла:
Добридень!
1. Цікава пред'ява. Відповім як у Одесі. А чому Ви не попереджаєте клієнтів перед тим, як брати оплату, що дії та синхронізація можуть працювати не коректно? Крім "у нас все працює" нічого іншого я не чув.
А дія, повірте, там налаштована правильно. Перевіряли і налаштовували ваші фахівці вже не раз.
2. Питання актуальне. У мене ТЕПЕР, коли я вже зрозумів (дорогою ціною), що все працює через одне місце, спеціально для цього підключений тестовий магазин, де можна експериментувати як завгодно.
Але його налаштувати ніхто не зміг.

Олег, спершу давайте трохи спростимо нашу розмову, я не sales менеджер і не співробітник тих підтримки. Я не знаю хто і що вам до цього налаштовував і чи налаштовував взагалі належним чином, моя мета допомогти вам без зайвих рухів тіла і купи тексту який ні до чого.
1. Це була не пред'явлення, а пряме питання. Відповіді я так і не отримав
2. Уточніть по пунктах що зараз не працює або не передається як потрібно, щоб можна було відштовхуватися від чогось
17.11.2020, 15:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Та відповім без проблем. Я ПОНЯТТЯ НЕ МАВ, що подібне може взагалі статися. Я не програміст, я користувач. Ну а те, що бекапи якщо вони і є, то це таємниця за сімома печатками я досі зрозуміти не можу.
2. Хотів би відповісти не як в Одесі, але не вийде – не працює НІЧОГО, окрім синх- та замовлень.
Створюємо категорію - вона не синхронізується. Створюємо товар – він на сайті не з'являється. Навпаки теж.
17.11.2020, 15:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мєшков Олег
Клієнт писав/ла:
1. Та відповім без проблем. Я ПОНЯТТЯ НЕ МАВ, що подібне може взагалі статися. Я не програміст, я користувач. Ну а те, що бекапи якщо вони і є, то це таємниця за сімома печатками я досі зрозуміти не можу.
2. Хотів би відповісти не як в Одесі, але не вийде – не працює НІЧОГО, окрім синх- та замовлень.
Створюємо категорію - вона не синхронізується. Створюємо товар – він на сайті не з'являється. Навпаки теж.

Давайте спочатку розберемося з імпортом товарів у систему
ось для тесту я вам налаштував імпорт товарів із прести
завантажилися товари https://sokil.crm-onebox.com/admin/shop/products/3522/edit/ та https://sokil.crm-onebox.com/admin/shop/products/3523/edit/
на це у мене пішло 10 хвилин.
Зараз дивитимуся налаштування експорту на престу
17.11.2020, 15:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Експорт також налаштував
ви можете перейти в адмінку і побачити всі товари, що я передав із системи
Щоб вони вивелися на сайті, вам потрібно створити на престі категорію, вона завантажиться діями в ONeBOx і до неї прив'яжеться id прести. Далі в цю категорію помістіть пару тестових товарів і поставте на розвантаження. Разом вони у вас виведуться на сайті.
Якщо ви хочете створювати категорії всередині OneBox і вивантажувати їх на престу, то цю штуку доведеться допиляти як доопрацювання. У будь-якому випадку я дав вам робочий варіант.
17.11.2020, 15:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Боюся щось говорити. Просто боюсь.
Створив категорію на Престі. Тестуватиму
17.11.2020, 16:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Поки чекаю на категорію, можна одне питання?
поставте на розвантаження товари. де та як це правильно зробити?
17.11.2020, 16:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Отож і припливли.
Вчора на Престі створив категорію "Люстри тест". У бокс вона так і не підвантажилася
18.11.2020, 10:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мєшков Олег
Клієнт писав/ла:
Отож і припливли.
Вчора на Престі створив категорію "Люстри тест". У бокс вона так і не підвантажилася

я подивлюсь що не так сьогодні і відпишу
є припущення, що збіглися id і не варто галочка шукати по ключах в налаштуваннях
18.11.2020, 10:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Категорія утворилася. Помістив до неї товари. Чекаємо на відпрацювання дії
18.11.2020, 11:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

товари теж не вивантажилися
18.11.2020, 15:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мєшков Олег
Клієнт писав/ла:
товари теж не вивантажилися

Чи не вивантажилися на тестовий? можете дати доступ до адмінки тестового
18.11.2020, 16:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так. товари знаходяться у цій створеній категорії "Люстри тест".
Доступ дати звичайно можу, але не в публічному ж.
18.11.2020, 16:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я говорив не раз під час спілкування з менеджерами свій здогад, але ніхто нічого не зрозумів і тим більше не зробив.
отож, я думаю, що бокс не розуміє ЧПУ.
у боксі урл категорії /-19, а на престі він /lyustry-test
і її теоретично можна відключити, але сайт без ЧПУ це, вибачте, кам'яний вік.
.. це лише моя здогад
можливо вручну змінити Technical link key?
кострубатий звичайно, але хоч якийсь вихід, якщо воно працюватиме
повідомте, будь ласка, як мені Вам передати дані для доступу до адмінки
18.11.2020, 16:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мєшков Олег
Клієнт писав/ла:
я говорив не раз під час спілкування з менеджерами свій здогад, але ніхто нічого не зрозумів і тим більше не зробив.
отож, я думаю, що бокс не розуміє ЧПУ.
у боксі урл категорії /-19, а на престі він /lyustry-test
і її теоретично можна відключити, але сайт без ЧПУ це, вибачте, кам'яний вік.
.. це лише моя здогад
можливо вручну змінити Technical link key?
кострубатий звичайно, але хоч якийсь вихід, якщо воно працюватиме
повідомте, будь ласка, як мені Вам передати дані для доступу до адмінки

дайте доступ до пошти i.ustimenko@crm-onebox.com
18.11.2020, 17:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Крім цього в категорію підтягнулося коректно лише найменування та опис.
Не підтягнулося: Мета-заголовок , Мета опис та Мета ключові слова
18.11.2020, 17:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мєшков Олег
Клієнт писав/ла:
Не підтягнулося: Мета-заголовок , Мета опис та Мета ключові слова

мета дані ми не завантажуємо
19.11.2020, 16:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

[/quote]
мета дані ми не завантажуємо
[/quote]
та й товари якось не дуже.
19.11.2020, 17:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мєшков Олег
Клієнт писав/ла:

мета дані ми не завантажуємо

та й товари якось не дуже.

що значить не дуже?

Мєшков Олег
Клієнт писав/ла:
товари теж не вивантажилися

ви не вибрали категорію Люстри тест - тому товари цієї категорії і не вивантажуються
19.11.2020, 18:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так дякую. був мій косяк, але вчора виправив - результат той самий
20.11.2020, 13:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

стіл https://sokil.crm-onebox.com/admin/shop/products/3522/edit/ з адмінки просто зник
20.11.2020, 13:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я зараз змінив йому категорію в боксі, подивимося як відпрацює.
20.11.2020, 13:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пробачте, але очікувано ніяк.
Дивимося повідомлення 1 – синхронізація Prestashop 1.7 та One Box не працює!
20.11.2020, 18:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мєшков Олег
Клієнт писав/ла:
Пробачте, але очікувано ніяк.
Дивимося повідомлення 1 – синхронізація Prestashop 1.7 та One Box не працює!

Давайте по порядку який товар чи категорія, куди не вивантажилися?
30.11.2020, 15:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Та в будь-якому порядку!) Жоден товар зі створеної категорії Люстри тест у адмінку підвантажений не був
30.11.2020, 16:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мєшков Олег
Клієнт писав/ла:
Так у будь-якому порядку!) Жоден товар зі створеної категорії Люстри тест в адмінку підвантажений не був

добрий день
не виходить у сліпу поправити
можете надати доступ до phpmyadmin для сайту https://lofter.com.ua
02.12.2020, 17:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Так звичайно. Відправлю на пошту
02.12.2020, 17:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

зараз товари додаються в адмінку - на сайт я так розумію виведуться якщо буде залишок (точно не знаю принципів прести щодо виведення на сайт товарів)
03.12.2020, 10:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Скрин я бачу, а ось як Ви його отримали – не розумію. У мене все як і раніше. https://prnt.sc/vuvpq2
Товари без залишків на престі теж виводяться зі статусом "немає"
03.12.2020, 10:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мєшков Олег
Клієнт писав/ла:
Скрин я бачу, а ось як Ви його отримали – не розумію. У мене все як і раніше. https://prnt.sc/vuvpq2
Товари без залишків на престі теж виводяться зі статусом "немає"

1. Заберіть фільтр за категорією (див. Скрін) - воно працювало і спочатку коли я налаштував вам, просто фільтрується одразу батьківська категорія а вона не передається згідно з налаштуваннями дії там обрана тільки дочірня.
2. Я створив товар в адмінці вручну 1 - і він теж не вивівся на сайт) Тому я уточнюю за яких умов він виводиться на сайт?
03.12.2020, 11:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Ух ти. Це вже щось.
Але тим не менш. До перемоги ще далеко.
У боксі товари не докорінно. Вони у категорії Люстри тест. І передаватися вони мають саме туди. Він чомусь потрапив у корінь.
Крім того, я спеціально заморочився і створив товар 25770 з різновидами 25770-120, 25770-90. Вони повинні склеїтися в один товар 25770, у якого два різновиди (галка Модельний ряд)
2. На головній сторінці сайту наразі виводиться один товар. Він без картинки, без решток. Але він виводиться. Немає там жодних умов
03.12.2020, 17:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я перемістив в адмінці товар 1111 у категорію Люстри тест – він тепер відображається. Залишки ні до чого
03.12.2020, 17:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Цікавий тикет...
Так працює синхронізація з престашопом, чи ні?
Зважаючи на все, швидше не працює, ніж працює.
Це базовий функціонал, який, за вашими заявами, давно реалізований і відмінно працює.
PS Я, як ваш майбутній клієнт, дуже дивуюсь деяким моментам ... Чим далі читаєш форум підтримки, тим більше з'являється сумнівів, а чи варто взагалі зв'язуватися з ванбоксом ...?
Куди не подивися, скрізь якісь баги та "особливості", для вирішення яких потрібні платні доопрацювання. Хлопці, це базові речі! Це не щось специфічне!
16.12.2020, 17:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Євген
Клієнт писав/ла:
Зважаючи на все, швидше не працює, ніж працює.

Ви можете безкоштовну версію поставити та налаштувати, у цьому складності особливо немає.

Євген
Клієнт писав/ла:
PS Я, як ваш майбутній клієнт, дуже дивуюсь деяким моментам ... Чим далі читаєш форум підтримки, тим більше з'являється сумнівів, а чи варто взагалі зв'язуватися з ванбоксом ...?
Куди не подивися, скрізь якісь баги та "особливості", для вирішення яких потрібні платні доопрацювання. Хлопці, це базові речі! Це не щось специфічне!

Ми на відміну від інших систем не приховуємо питання, які виникають у клієнтів, а навпаки робимо все відкрито.
17.12.2020, 15:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дуже добре, що ви не приховуєте своїх проблем від громадськості.
Це був крутий крок із вашого боку.
Ще б також круто вирішувати ці проблеми...
Безкоштовну версію я ставив і пробував кілька разів.
Але, коли у безкоштовній версії стикаюся з некоректною роботою якогось функціоналу, у відповідь найчастіше чув "це обмеження безкоштовної версії. у платній все ок".
А зараз ось бачу, що і в платній не все близько...
І платна версія - щонайменше 3 місяці. Ці факти змушують сумніватися.
Зробили б ви повноцінну безкоштовну демо версію (навіть 7 днів було б достатньо), або платну з можливістю покупки 1-го місяця, вже давно визначився, чи варто купувати onebox.
А так, і "хочеться і колеться".
17.12.2020, 18:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Завалили СПАМом, що у темі давно не було активності)
Чи є новини, Ігор?
Ви займаєтеся чи закинули чи як розуміти мовчання?
Виявив у списку товарів 930 дублів одного й того самого товару.
І я так розумію ще не вечір.
Це так має бути? Все за задумом роботи OneBox і Prestashop?
26.12.2020, 09:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мєшков Олег
Клієнт писав/ла:
Завалили СПАМом, що у темі давно не було активності)
Чи є новини, Ігор?
Ви займаєтеся чи закинули чи як розуміти мовчання?
Виявив у списку товарів 930 дублів одного й того самого товару.
І я так розумію ще не вечір.
Це так має бути? Все за задумом роботи OneBox і Prestashop?


Добрий день.
Мовчання тому, що було базово - я налаштував. Я думаю що буде не коректно до мене зараз вимагати щоб я виконав роботу інтегратора витратив декілька днів та налагодив повністю всю інтеграцію з усіма полями що вам потрібно. Я показав вам факт того, що вона може бути робочою при належних налаштуваннях. Якщо ви готові оплатити мій час, я налаштую вам все під ключ без питань, або ви можете найняти собі спеціаліста або пробувати самому налаштовувати.

Мєшков Олег
Клієнт писав/ла:
Виявив у списку товарів 930 дублів одного й того самого товару.
І я так розумію ще не вечір.
Це так має бути? Все за задумом роботи OneBox і Prestashop?

У вас включено налаштування "Шукати товари тільки за артикулом"
А Артикул даного товару в престашоп у вас порожній, ось система не знаходить товар і створює.
28.12.2020, 13:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар