1b.app
Скопійоване посилання -
Доброго дня! Прошу розібратися з проблемою, що виникла. Раніше розміщувала питання у чаті, але відповіді на питання та вирішення проблеми не дочекалася!
Прошу розібратися, чому це трапилося?
Такого не має відбуватися за жодних обставин:
Раніше було зроблено доопрацювання у боксі https://zhiraf.crm-onebox.com щодо експорту продуктів на сайт magento
Вивантажувати лише продукти у яких значення дод. поля відповідає певному значенню: http://joxi.ru/gmv4kzMT1ZdXXA
14.09.2020р. одноразово та раптово були вивантажені всі категорії на сайт.
http://joxi.ru/52a7oEWskvgKDr
Жодних змін не вносилося. Ніхто не редагував настроювання. Це видно з історії.
Вивантаження відбулося о 15:01
https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/logs/showall/ajax/?file=magento-2020-09-14.l...
2020-09-14 15:01:12] point: /var/www/newalphademocrm/web1/web/cron/cron-hour.php data: Array ( [code] => 200 [response] => {"id" :4501,"parent_id":2,"name":"VTP","is_active":true,&qu
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

добрий день
прошу надати приклад товару, який не повинен був вивантажитися - а він вивантажився
25.09.2020, 10:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня! Вивантажились не товари, а категорії. Ось скрін з головної сторінки, до того як її почистили https://prnt.sc/ui59vc
Червоним відзначені правильні категорії, решта – помилково вивантажені.
У питанні описано проблему, а історія є в логах системи.
25.09.2020, 11:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

По суті, вивантажилися абсолютно всі категорії, які є в нашому боксі.
25.09.2020, 11:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
По суті, вивантажилися абсолютно всі категорії, які є в нашому боксі.

Так ваше настроювання ж стосувалося товарів, а не категорій - от і вивантажилося все.
25.09.2020, 11:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор Адміністратор OneBox CTO написав:
Чаусова Тамара Клієнт писав/ла: По суті вивантажилися абсолютно всі категорії, які є в нашому боксі.

1. В автоматичних діях НІДЕ не написано про експорт категорій. Автоматична дія з експорту товарів.
2. Передача продуктів працювала кілька тижнів, і нічого такого не відбувалося. Це трапилося одного разу без поправок у налаштуваннях.
25.09.2020, 14:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Чаусова Тамара Клієнт писав/ла: По суті вивантажилися абсолютно всі категорії, які є в нашому боксі.

Ігорю, можеш надати відповідь? Клієнт навів уточнення

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
Устименко Ігор Адміністратор OneBox CTO писав/а: Чаусова ТамараКлієнт писав/ла:По суті вивантажилися абсолютно всі категорії, які є в нашому боксі. В автоматичних діях НІДЕ не написано про експорт категорій. Автоматична дія з експорту товаров.2. Передача продуктів працювала кілька тижнів, і нічого такого не відбувалося. Це трапилося одного разу без поправок у налаштуваннях.
07.10.2020, 13:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
1. В автоматичних діях НІДЕ не написано про експорт категорій. Автоматична дія з експорту товарів.

категорія це поле з продукту і воно вивантажується, оскільки потрібно помістити товар у категорію

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
2. Передача продуктів працювала кілька тижнів, і нічого такого не відбувалося. Це трапилося одного разу без поправок у налаштуваннях.

Тут важко сказати - тому що в минуле я не можу подивитися і відповісти на 100% чому
07.10.2020, 13:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:
Чаусова ТамараКлієнт писав/а:1. В автоматичних діях НІДЕ не написано про експорт категорій. Автоматична дія з експорту продуктів. категорія це поле з продукту і воно вивантажується так як потрібно помістити товар у категорію Чаусова ТамараКлієнт писав/а:2. Передача продуктів працювала кілька тижнів, і нічого такого не відбувалося. Це трапилося одного разу без поправок у налаштуваннях. Тут складно сказати - тому що в минуле я не можу подивитися і відповісти на 100% чому

"категорія це поле з продукту і воно вивантажується, оскільки потрібно помістити товар у категорію"
чому тоді вивантажилися категорії, в яких не було товарів відзначених галочкою "Вивантажувати в Magento"?
07.10.2020, 14:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
Устименко Ігор OneBox CTO написав:Чаусова ТамараКлієнт написав:1. В автоматичних діях НІДЕ не написано про експорт категорій. Автоматична дія з експорту продуктів. категорія це поле з продукту і воно вивантажується так як потрібно помістити товар у категорію Чаусова ТамараКлієнт писав/а:2. Передача продуктів працювала кілька тижнів, і нічого такого не відбувалося. Це трапилося одного разу без поправок у налаштуваннях. Тут складно сказати - тому що в минуле я не можу подивитися і відповісти на 100% чому "категорія це поле з продукту і воно вивантажується так як потрібно помістити товар у категорію" чому тоді вивантажилися категорії в яких не було товарів відзначених галочкою "Вивантажувати до Magento"?

тому що вивантажується все дерево де категорії не видалені та не приховані
07.10.2020, 14:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:
Чаусова ТамараКлієнт написав:Устименко Ігор OneBox CTO написав:Чаусова ТамараКлієнт написав:1. В автоматичних діях НІДЕ не написано про експорт категорій. Автоматична дія з експорту продуктів. категорія це поле з продукту і воно вивантажується так як потрібно помістити товар у категорію Чаусова ТамараКлієнт писав/а:2. Передача продуктів працювала кілька тижнів, і нічого такого не відбувалося. Це трапилося одного разу без поправок у налаштуваннях. Тут складно сказати - тому що в минуле я не можу подивитися і відповісти на 100% чому "категорія це поле з продукту і воно вивантажується так як потрібно помістити товар у категорію" чому тоді вивантажилися категорії в яких не було товарів відзначених галочкою "Вивантажувати в Magento"? тому що вивантажується все дерево де категорії не видалені та не приховані

Що потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему?
07.10.2020, 14:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наприклад зробити налаштування в дії щоб вивантажувалися не всі категорії а тільки ті, за яким вивантажуються товари
1год
07.10.2020, 14:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара Клієнт написав:
Устименко Ігор OneBox CTO написав:Чаусова ТамараКлієнт написав:Устименко Ігор OneBox CTO написав:Чаусова ТамараКлієнт написав:1. В автоматичних діях НІДЕ не написано про експорт категорій. Автоматична дія з експорту продуктів. категорія це поле з продукту і воно вивантажується так як потрібно помістити товар у категорію Чаусова ТамараКлієнт писав/а:2. Передача продуктів працювала кілька тижнів, і нічого такого не відбувалося. Це трапилося одного разу без поправок у налаштуваннях. Тут складно сказати - тому що в минуле я не можу подивитися і відповісти на 100% чому "категорія це поле з продукту і воно вивантажується так як потрібно помістити товар у категорію" чому тоді вивантажилися категорії в яких не було товарів відзначених галочкою "Вивантажувати в Magento"?тому що вивантажується все дерево де категорії не видалені та не прихованіЩо потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему?

Добридень!
1. В автоматичному дії "Експорт продуктів у Magento" вивантажуються лише продукти?
2. Категорія є поле продукту?
3. Якщо категорії вивантажуються паралельно із продуктами, то чому вони вперше вивантажилися лише через 3 місяці від налаштувань автоматичної дії? Не потрібно заглядати в минуле – можна просто подивитися у логах.
Ця автоматична дія ми допрацьовували під свої потреби. Додавали нову версію Magento та експорт тільки відфільтрованих продуктів. На етапі постановки технічного завдання жодного разу ніде не виникала інформація про те, що категорії вивантажуватимуться незалежно в автоматичній дії експорту продукту. Про це ніде не написано.
Ми не можемо використовувати наш сайт і отримувати замовлення – відповідно втрачаємо прибуток, не зрозуміло чому. Прохання дати швидку відповідь.
По 1:00 годині
Нам не потрібна дана доробка, тому що, знову ж таки, незрозуміло, як вона працюватиме.
Ви вивантажуватимете все дерево категорій? - Тільки ту, категорію в якій є продукт? А якщо на сайті є власне дерево? - за що 1 година?
08.10.2020, 13:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
1. В автоматичному дії "Експорт продуктів у Magento" вивантажуються лише продукти?

продукти та категорії

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
2. Категорія є поле продукту?

так

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
3. Якщо категорії вивантажуються паралельно із продуктами, то чому вони вперше вивантажилися лише через 3 місяці від налаштувань автоматичної дії? Не потрібно заглядати в минуле – можна просто подивитися у логах.

якщо ви переконані що це є в логах - надайте мені їх. Якщо я вказую вам що такої історії – ні то навіщо ви намагаєтесь мене переконати мені не зрозуміло

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
Ця автоматична дія ми допрацьовували під свої потреби. Додавали нову версію Magento та експорт тільки відфільтрованих продуктів. На етапі постановки технічного завдання жодного разу ніде не виникала інформація про те, що категорії вивантажуватимуться незалежно в автоматичній дії експорту продукту. Про це ніде не написано.

Дана дія допрацьовувалась задовго до вас - тому стверджувати що вона повинна працювати так як хочеться вам - безглуздо, є клієнти яким це вивантаження потрібне в такому вигляді, тому я і запропонував вам налаштування доопрацювати

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
Нам не потрібна дана доробка, тому що, знову ж таки, незрозуміло, як вона працюватиме.
Ви вивантажуватимете все дерево категорій? - Тільки ту, категорію в якій є продукт? А якщо на сайті є власне дерево? - за що 1 година?

будуть вивантажуватись тільки ті категорії за якими є продукти на розвантаження
27.10.2020, 09:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
1. В автоматичному дії "Експорт продуктів у Magento" вивантажуються лише продукти?

продукти та категорії

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
2. Категорія є поле продукту?

так

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
3. Якщо категорії вивантажуються паралельно із продуктами, то чому вони вперше вивантажилися лише через 3 місяці від налаштувань автоматичної дії? Не потрібно заглядати в минуле – можна просто подивитися у логах.

якщо ви переконані що це є в логах - надайте мені їх. Якщо я вказую вам що такої історії – ні то навіщо ви намагаєтесь мене переконати мені не зрозуміло

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
Ця автоматична дія ми допрацьовували під свої потреби. Додавали нову версію Magento та експорт тільки відфільтрованих продуктів. На етапі постановки технічного завдання жодного разу ніде не виникала інформація про те, що категорії вивантажуватимуться незалежно в автоматичній дії експорту продукту. Про це ніде не написано.

Дана дія допрацьовувалась задовго до вас - тому стверджувати що вона повинна працювати так як хочеться вам - безглуздо, є клієнти яким це вивантаження потрібне в такому вигляді, тому я і запропонував вам налаштування доопрацювати

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
Нам не потрібна дана доробка, тому що, знову ж таки, незрозуміло, як вона працюватиме.
Ви вивантажуватимете все дерево категорій? - Тільки ту, категорію в якій є продукт? А якщо на сайті є власне дерево? - за що 1 година?

будуть вивантажуватись тільки ті категорії за якими є продукти на розвантаження

Здрастуйте, Ігоре! Дякую за ваші відповіді. Мені потрібен час, щоб прокоментувати їх. Тут я не обійдуся без допомоги нашого інтегратора, але зараз він на лікарняному. Тому відповім за першої ж можливості.
27.10.2020, 12:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар