1b.app
Скопійоване посилання -

Вивести інформацію про платіжний засіб в чеку

При розрахунку терміналом податкова вимагає додавати в фіскальному чеку інформацію про платіжний засіб, банк, номер чеку і інше. З 1 жовтня, кажуть, вже будуть штрафи.
Зараз Checkbox розробив продукт Checkbox Pay, який може підключатись до терміналів певних банків і автоматично передавати цю інформацію в чек, який формується в веб-кабінеті Checkbox. Без цього застосунку можна вносити ці дані вручну (скрін 1).

Скажіть, чи були запити від клієнтів на доробку такого функціоналу і як це можна реалізувати?

Припускаю, що це можуть бути додаткові поля процесу, які потім будуть передаватись в чек. Але може теж є варіант інтеграції з терміналом?

Відповіді:

Ярина
Іменна ліцензія
файл якось дивно завантажився. ось приклад з кабінету Checkbox
22.09.2023, 16:59

Доброго дня.
Нажаль я не бачу жодної інформації на сайті Checkbox по інтеграції з PayLink. Наскільки я розумію - це ПО яке дозволяє їм інтегруватися з вашими платіжними банківськими терміналами.

Я рекомендую вам звернутися до підтримки сервісу та уточнити, можливо потрібну вам інформацію потрібно передавати серед параметрів запиту на створення чеку методом https://api.checkbox.in.ua/api/redoc#tag/Cheki/operation/create_receipt_api_v1_r... , та при наявності такої інформації - надати її нам для оцінки доопрацювань.
26.09.2023, 09:12

Ярина
Іменна ліцензія
Тындык Максим Вадимович , ця інформація йде в масиві payments, зокрема:
[code] "code": <номер оплати (тільки для безготівкових платежів)>,
"commission": <комісія (тільки для безготівкових платежів)>,
"card_mask": "<маска карти (не більше 19 символів) (тільки для безготівкових платежів)>",
"bank_name": "<назва банку (тільки для безготівкових платежів)>",
"auth_code": "<код авторизації банківської операції (тільки для безготівкових платежів)>",
"rrn": "<Reference Retrieval Number - унікальний ідентифікатор банківської транзакції (тільки для безготівкових платежів)>",
"payment_system": "<платіжна система (тільки для безготівкових платежів)>",
"owner_name": "<ім'я власника електронного платіжного засобу (тільки для безготівкових платежів)>",
"terminal": "<інформація про платіжний термінал (тільки для безготівкових платежів)>",
"acquirer_and_seller": "<ідентифікатор еквайра та торгівця, або інші реквізити, що дають змогу їх ідентифікувати (тільки для безготівкових платежів)>",
"receipt_no": "<номер банківського чека (тільки для безготівкових платежів)>",
[/code]
ось тут є опис: https://wiki.checkbox.ua/uk/api/specification#request-body-11
26.09.2023, 15:59

Ярина
Іменна ліцензія
Тындык Максим Вадимович , цієї інформації достатньо для оцінки? клієнти поспішають, бо з 1 жовтня вже будуть штрафувати
29.09.2023, 12:39


Ярина
Інтегратор писал/а:
Тындык Максим Вадимович , цієї інформації достатньо для оцінки? клієнти поспішають, бо з 1 жовтня вже будуть штрафувати

І що ви хочете з нашої сторони в якості доопрацювання - передачу додаткових полів процессу/платежів у вказані поля при запиті на створення чеку?
03.10.2023, 11:53

Ярина
Іменна ліцензія

Тындык Максим Вадимович
OneBox production писал/а:
І що ви хочете з нашої сторони в якості доопрацювання - передачу додаткових полів процессу/платежів у вказані поля при запиті на створення чеку?

Так, для мене зараз виглядає оптимальним варіант вказувати дані з терміналу прямо в процесі, і передавати їх в Чекбокс.
Також підкажіть, що треба, щоб дані з терміналу самі підтягувалися в бокс, і скільки орієнтовно така доробка може коштувати?
03.10.2023, 12:42


Ярина
Інтегратор писал/а:
Також підкажіть, що треба, щоб дані з терміналу самі підтягувалися в бокс, і скільки орієнтовно така доробка може коштувати?

Про який термінал мова? Можливо це наприклад імпорт виписки з Приват24 чи як?
03.10.2023, 12:54

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар