1b.app
Скопійоване посилання -

Прошу допомогти! Перестав працювати Чекбокс

Підкажіть, чи вносилися якісь кардинальні зміни до додатків Чекбокс, які могли вплинути на роботу у всіх боксів?
Жодних дій, які впливали на цю автоматизацію, тривалий час не вносилися, але у мене з 13.09.2022 перестали створюватися всі можливі чеки.
Ось що я зробив:
– перевірив ключ ЄЦП, він діє до 29.09.2022;
- Спеціально створив тестове замовлення (https://our-store.com.ua/58816/) без жодних "наворотів" і пробував його провести (на етап "Продано"), але не допомогло:
- відключив всі інші дії на етапі, але теж не спрацювало, і зрозумів, що проблема саме в автоматизації "Створення чека продажу, його фіскалізація та доставка клієнту по email".
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Хлопці, прошу допомогти з цією проблемою. Отримав у відповідь чекбокса, до них навіть запити не приходять((((
@
18.09.2022, 14:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

2022-09-13 23:59:58 числа бачу таку відповідь на запит по url
https://api.checkbox.in.ua/api/v1/receipts/sell
<html>
<head><title>403 Forbidden</title></head>
<body>
<center><h1>403 Forbidden</h1></center>
<hr><center>nginx</center>
</body>
</html>
Також у цей день від вас бачу просто тисячі запитів у їхньому апі (хвилинний крон слав, все закінчувалося помилками {"message":"Зміну не відкрито"}), швидше за все ваш бокс забанили в цьому ip або за ключом авторизації.
19.09.2022, 15:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
швидше за все, ваш бокс забанили в цьому ip або за ключом авторизації.

Спасибі за інформацію. Так і було. Вони заблокували мій ІП, але при цьому самі про це не знали, доки я ваш комент їм не відправив)))
20.09.2022, 10:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

перегляньте свій БП і переналаштуйте щоб автоматично бокс не переходив на етапи де стоїть створення чека щоб бан не повторився
20.09.2022, 10:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
перегляньте свій БП і переналаштуйте щоб автоматично бокс не переходив на етапи де стоїть створення чека щоб бан не повторився

Так, саме цим займаюся. Дякую
20.09.2022, 10:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар