1b.app
Скопійоване посилання -

1b OS & Checkbox: Створення чека для POS-принтера

Есть необходимость подключения РРО?
У нас есть готовый компонент Checkbox!
Checkbox - позволяет подключить программный РРО для вашего бизнеса. Появится возможность через действия бизнес-процесса открывать новую смену пользователем (кассиром), закрывать текущую смену. Создание чека продажи, его фискализация и доставка клиенту по email будут доступны в рамках РРО. Посмотреть копонент
Діти, зараз у боксі є можливість створювати чек для виведення на друк лише в одному форматі (дія "Друк чека в HTML"). Але його не можна вивести на друк через принтер чеків (POS-принтер).
Запитання:
1) Чи можна доробити дію за допомогою якого бокс буде приймати дані у потрібному форматі і виводити на друк Чек для принтера чеків? Ось інформація мануалі https://docs.google.com/document/d/1Zhkc4OljKjea_235YafVvZunkWSp6TCAKeckhgl8t2w/...
2) Чи може бути самим створювати свій чек для такого принтера з урахуванням всіх потрібних даних?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Друк на такий принтер чеків надсилається як будь-який інший звичайний документ через браузер?
Чи додавання документа у певному форматі з вмістом із вказаного методу API вам не підійде?
03.12.2021, 16:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Друк на такий принтер чеків надсилається як будь-який інший звичайний документ через браузер?

Так

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Чи додавання документа у певному форматі з вмістом із вказаного методу API вам не підійде?

Проблема в наступному: Неможливо відразу відкрити документ для друку. Зараз це відбувається ось так "Малюнок №1", при натисканні на документ відкривається ось це "Малюнок №2".
Я подумав, що ця проблема виникає через те, що ми отримуємо чек у форматі "Друк чека в HTML", а не "POS-принтер" (то як я писав у темі звернення). Підкажіть, яким стандартно можна відкрити чек як будь-який документ під час друку?
07.12.2021, 12:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Проблема в наступному: Неможливо відразу відкрити документ для друку. Зараз це відбувається ось так "Малюнок №1", при натисканні на документ відкривається ось це "Малюнок №2".
Я подумав, що ця проблема виникає через те, що ми отримуємо чек у форматі "Друк чека в HTML", а не "POS-принтер" (то як я писав у темі звернення). Підкажіть, яким стандартно можна відкрити чек як будь-який документ під час друку?

Ну це очевидно, що якщо ви отримуєте HTML - там буде HTML, а не текст для POS-принтера.
Ми можемо доопрацювати аналогічну дію тому, що виходить HTML, але для POS - це займе 2ч. Цього буде достатньо для вирішення вашого завдання?
08.12.2021, 16:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Цього буде достатньо для вирішення вашого завдання?

Якщо я зможу пустити на друк чек - Так, буде достатньо.
Прошу виставити рахунок.
10.12.2021, 17:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Якщо я зможу пустити на друк чек - Так, буде достатньо.

Краще перевірте - завантажте вміст за чеком для POS-принтера (або скажіть мені замовлення для якого є чек і я можу отримати текст чека) - додайте в документ процесу і надішліть на друк. Це дозволить точно переконатися, що все спрацює як треба перед доопрацюванням.
13.12.2021, 12:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар