1b.app
Скопійоване посилання -

З учорашнього ранку проблеми з перерахуванням цін на замовлення

Вітаю. Прошу дуже терміново подивитися, що сталося з перерахунком цін на товари. Бокс https://optmaster.crm-onebox.com/ Замовлення https://optmaster.crm-onebox.com/125630/. Ціна товару #34696 у картці задана у USD. Валюта процесу (Замовлення) USD. Але у цього товару ціна порахувалася як <ціна в дол * курс долара> https://prnt.sc/kKWlF5Xq7X5e. Такого раніше не було. Допоможіть розібратися, у чому зараз проблема. Вручному режимі перевіряти всі ціни та редагувати їх – не варіант.
Другий момент, у нас у принципі щось із вчора сталося з перерахунком цін. У налаштуваннях ніхто нічого не змінював (крім того, що ввечері я включила зміну валюти процесу).
Вчора зранку для всіх товарів у замовленнях перестали перераховуватись ціни у обрану валюту процесу. За замовчуванням валюта процесу Замовлення грн. У процесі Замовлення товари, у яких валюта встановлено дол або євро, у таблиці продуктів завжди перераховувалася за вказаним у процесі курсом у грн та відображалась у грн. Вчора це припинило працювати. Усі товари виводилися у валютах, зазначених у картці товару. Помітила я лише увечері. почала перевіряти, що не так, і на етапі Прийнятий побачила деактивовану дію "Змінити валюту процесу". Я його ввімкнула. На даному етапі ця проблема видається вирішеною, поки ціни перераховуються. Але мені не зрозуміло, чому дія стала вимкненою? а якщо він був весь час вимкнений, то як до вчора ціни тоді перераховувалися?
Таке почуття, що з учора щось порушилося з цінами та перерахунком.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Морозов Сергей Сергеевич Сергій Морозов
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добридень!

Якщо у вас замовлення з прома прилітають таким чином, то це проблема в АПІ

prom змінив значок валюти і через це все полетіло до біса)

я вже зв'язався з ними, сказали, що невдовзі повернуть все, як і було
08.06.2023, 15:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Устименко Татьяна
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Замовлення приходять з Прома, але є кілька товарів у замовленні і лише один із всього замовлення чомусь перерахувався не правильно, з рештою все ок.
08.06.2023, 16:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Устименко Татьяна
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
У нас у боксі помилка, яка не минає. І я не розумію, звернуть увагу на це розробники чи ні ((((
Зараз у всіх замовленнях, валюта яких відмінна від грн, уже кілька днів ціни перераховуються неправильно.
10.06.2023, 12:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

в дії імпорту з промо можете поставити галочку "Якщо валюта продукту процесу не знайдена - використовувати базову валюту" для вирішення цієї проблеми
12.06.2023, 14:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар