1b.app
Скопійоване посилання -

Оцінити доопрацювання у контакти процесу

Доброго ранку. Прошу оцінити доопрацювання блоку інтерфейсу процесу Контакти процесу http://joxi.ru/vAW8dlZTBaplLr,
1. необхідно додати налаштування при заповненні якої в полі Вибору компанії повинні відображатися тільки контакти зі структурного дерева Холдингу контакту, вказаного в полі клієнт, тобто ці контакти (усієї структури)
2. додати налаштування вибору груп, контакти яких мають відображатися тут , вибір мультисписком
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. у блоці є налаштування "Вибір контактів тільки з дерева підприємств" зі схожою логікою роботи - воно вам не підійде?
2. додати вибір мультисписком груп контактів, які фільтрувати під час пошуку серед існуючих контактів - доопрацювання 2 години
13.07.2021, 14:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
у блоці є налаштування "Вибір контактів тільки з дерева підприємств" зі схожою логікою роботи - воно вам не підійде?

це галочка відображає тільки контакти від клієнта процесу по структурі вгору, тобто якщо у мене Контактом процесу є Дочка другого рівня компанії, то я вже не побачу третього четвертого рівнів вниз, а потрібно бачити все, як є великі структури
13.07.2021, 15:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
це галочка відображає тільки контакти від клієнта процесу по структурі вгору, тобто якщо у мене Контактом процесу є Дочка другого рівня компанії, то я вже не побачу третього четвертого рівнів вниз, а потрібно бачити все, як є великі структури

ну тоді можна налаштування, щоб бачити все дерево холдингу як у вказаному вами блоці - це займе 1 годину
13.07.2021, 15:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


У зв'язку з тим, що кількість відкритих тем обмежили, а ми це завдання підтвердимо, швидше за все, у понеділок, поки закриваю і доведеться перезапускати нове завдання
20.07.2021, 12:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Запускаємо доопрацювання

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
2. додати вибір мультисписком груп контактів, які фільтрувати під час пошуку серед існуючих контактів - доопрацювання 2 години

це і

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Шатохіна Ірина написав:
це галочка відображає тільки контакти від клієнта процесу по структурі вгору, тобто якщо у мене Контактом процесу є Дочка другого рівня компанії, то я вже не побачу третього четвертого рівнів вниз, а потрібно бачити все, як є великі структури
ну тоді можна налаштування, щоб бачити все дерево холдингу як у вказаному вами блоці - це займе 1 годину

і це
Разом 3 години
проект https://crm.hlr.ua/ в рахунок оплаченого годинника
27.07.2021, 12:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим, маленьке уточнення, вищезгадані два фільтри повинні працювати одночасно, якщо вибрано відображати лише групу "Підприємство холдингу", і при цьому вибрано відображати все дерево холдингу клієнта, то в результаті ми побачимо тільки компанії з дерева холдингу клієнта з групою Підприємство холдингу
Дякую
27.07.2021, 12:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Налаштування:
Вибір контактів тільки з дерева підприємств по всьому дереву підприємств
При пошуку відображати лише контакти вибраних груп
30.07.2021, 14:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Працює, дякую, завдання можна закривати
02.08.2021, 11:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар