1b.app
Скопійоване посилання -

Обчислити та записати значення у додаткове поле, якщо умови виконуються

Чи можна тут задати перевірку кількох значень?
Якщо у нас є поле, в ньому може бути або А,В,С. Потрібно щоб формула рахувалася лише, якщо поле має значення А чи В. Як це можна зробити?
Можливо, інша якась дія?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Максим
Тзов Екомора
Спробуй задати ще одну умову яку тобі потрібно і все буде ок.
29.03.2021, 19:14
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго вечора! Дії, які вказані у коментарі вище - не дадуть вам результату, який вам потрібний, адже вони виконують умову "І", а не "або". Я думаю, що в даному випадку найпростішим для вас варіантом буде налаштувати дві дії - одну під одну умову, іншу під другу.
29.03.2021, 20:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бушуєв Святослав Юрійович написав:
Доброго вечора! Дії, які вказані у коментарі вище - не дадуть вам результату, який вам потрібний, адже вони виконують умову "І", а не "або". Я думаю, що в даному випадку найпростішим для вас варіантом буде налаштувати дві дії - одну під одну умову, іншу під другу.

Так, я це знаю. А налаштувань чи інших дій не знаєте?
Не хочеться 25 повністю однотипних дій налаштовувати.
29.03.2021, 22:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Кулик Роман писав/ла:

Бушуєв Святослав Юрійович написав:
Доброго вечора! Дії, які вказані у коментарі вище - не дадуть вам результату, який вам потрібний, адже вони виконують умову "І", а не "або". Я думаю, що в даному випадку найпростішим для вас варіантом буде налаштувати дві дії - одну під одну умову, іншу під другу.

Так, я це знаю. А налаштувань чи інших дій не знаєте?
Не хочеться 25 повністю однотипних дій налаштовувати.

На жаль, на даний момент, в системі немає дій на етапах, які б змінювали значення в залежності від умов, які можна буде задавати у форматі "або". Їх можна отримати лише шляхом доробки функціоналу.
30.03.2021, 09:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар