1b.app
Скопійоване посилання -

Виправити помилку подвійного переходу

Є замовлення
https://vzuto.crm-onebox.com/admin/customorder/droperi/146748/edit/
Тут 2 рази відбувся перехід http://i.imgur.com/PWSM2ed.png
На цьому етапі стоїть дія "скасувати резерв"
Як тільки відбувся подвійний перехід повернулася помилка незрозумілого резерву пари
https://vzuto.crm-onebox.com/admin/shop/products/26089/storage/
Резерв є, але де він – не зрозуміло
http://i.imgur.com/AxtRnPS.png
Чи можна зробити якесь налаштування, яке б забороняло переходити 2 рази на етап?
Помилка виникає так, що натискаємо на етап, візуально нічого не відбувається, співробітник думає, що не натиснув - натискає повторно, все спрацьовує, але показує, що був подвійний перехід.
Це ж не справа, повинні бути якісь заборони, щоб уникнути таких помилок, це вже третє або четверте питання з цієї теми. Що можна зробити, щоб такого не відбувалося, підкажіть, будь ласка
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

добрий день
увімкнув у вас безпечний режим роботи БД
подібної проблеми не повинно більше відбуватися
спостерігайте поки
13.10.2020, 15:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Знову помилки, ось приклад
https://vzuto.crm-onebox.com/admin/customorder/droperi/148508/edit/
і знову у товару зламався резерв, він знаходиться в резерві, але не написано де і немає можливості зняти його
https://vzuto.crm-onebox.com/admin/shop/storage/reserve/?balanceid=163431
16.10.2020, 15:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

підкажіть співробітник Шевченка Олена Володимирівна
натискав у чаті спочатку 1 раз потім через 40 секунд другий раз
уточніть чому?
16.10.2020, 18:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відкинемо СРМ, Ви як користувач, якщо натискаєте на якусь кнопку в якійсь програмі - хочете щоб відгук був швидкий, вірно?
Уявіть тепер середньостатистичного менеджера, який обробляє замовлення, він захотів скасувати резерв товару просто переходом на етап.
Ви написали, що пройшло 40 секунд, Ви чекали б 40 секунд доки система скасує резерв продукту ? Я думаю ні.
Тим більше, що до оновлення все спрацьовувало за 3-4 секунди. Це дуже дивно і робота в цілому всієї системи сповільнилася, хоча ми взяли потужніший сервер після оновлення.
Я не виключаю варіанта, що менеджер натиснув 2 рази, але в такому разі повинні бути якісь захисту "від дурня", які не повинні давати зламати систему просто тим, що хтось 2 рази на етап натиснув.
Питання з подвійними переходами не дає нам відправити товар, оскільки за фактом його немає, він є Фантом. + Після цього виникають помилки негативного балансу на складі.
Це потрібно виправити і якнайшвидше.
17.10.2020, 10:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Колійчик Оксана
Клієнт писав/ла:
Відкинемо СРМ, Ви як користувач, якщо натискаєте на якусь кнопку в якійсь програмі - хочете щоб відгук був швидкий, вірно?
Уявіть тепер середньостатистичного менеджера, який обробляє замовлення, він захотів скасувати резерв товару просто переходом на етап.
Ви написали, що пройшло 40 секунд, Ви чекали б 40 секунд доки система скасує резерв продукту ? Я думаю ні.
Тим більше, що до оновлення все спрацьовувало за 3-4 секунди. Це дуже дивно і робота в цілому всієї системи сповільнилася, хоча ми взяли потужніший сервер після оновлення.
Я не виключаю варіанта, що менеджер натиснув 2 рази, але в такому разі повинні бути якісь захисту "від дурня", які не повинні давати зламати систему просто тим, що хтось 2 рази на етап натиснув.
Питання з подвійними переходами не дає нам відправити товар, оскільки за фактом його немає, він є Фантом. + Після цього виникають помилки негативного балансу на складі.
Це потрібно виправити і якнайшвидше.

те, що ви взяли більш потужний сервер - це не показник якщо ви не перебудували конфігурацію на ті нові параметри, що є
я не стверджував що був перехід 40 секунд - та й у вас немає фактів на те що був перехід 40 секунд (я скажу більше навіть по логах немає таких переходів) - тому все що ви вище описали поки тільки ваша гіпотеза, так як у співробітника міг просто зникнути інтернет у момент переходу на етап і обірвати частину операцій, що виконувались і коли він з'явився, вона повторно зробила перехід - це теж лише теорія.
тому я і прошу вас уточнити що сталося, щоб дати відповідь
18.10.2020, 16:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У нас немає доступу до коду, щоб сказати, через що саме це відбувається, тому ми будуємо здогади.
Якщо ми покращили сервер, то де потрібно прописати - щоб застосували ці налаштування? Ви можете це зробити ? Може це допоможе?
Ми маємо проблему, яка реально заважає працювати.
1. Система підвисає
2. Через подвійний переход виникають помилки складу
3. Через помилки складу виникає негативний баланс
І все це закручено між собою, відповідно ми не можемо нормально відправити частину замовлень через це, не можемо частково вести склад, оскільки товар за фактом є, але він десь не зрозуміло і його не можна іноді скасувати.
Якщо немає чіткої відповіді, чому так, давайте йти дедуктивним методом, пропишіть, будь ласка, щоб система бачила нові ресурси хостингу. Можливо це прибере проблему і ми більше не повернемося до цього питання, а поки що є справді "біль" який заважає працювати
19.10.2020, 12:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Колійчик Оксана
Клієнт писав/ла:
У нас немає доступу до коду, щоб сказати, через що саме це відбувається, тому ми будуємо здогади.
Якщо ми покращили сервер, то де потрібно прописати - щоб застосували ці налаштування? Ви можете це зробити ? Може це допоможе?
Ми маємо проблему, яка реально заважає працювати.
1. Система підвисає
2. Через подвійний переход виникають помилки складу
3. Через помилки складу виникає негативний баланс
І все це закручено між собою, відповідно ми не можемо нормально відправити частину замовлень через це, не можемо частково вести склад, оскільки товар за фактом є, але він десь не зрозуміло і його не можна іноді скасувати.
Якщо немає чіткої відповіді, чому так, давайте йти дедуктивним методом, пропишіть, будь ласка, щоб система бачила нові ресурси хостингу. Можливо це прибере проблему і ми більше не повернемося до цього питання, а поки що є справді "біль" який заважає працювати

ваш поточний конфіг сервера налаштований на старі параметри і все що ви оновили та покращили параметри зараз не використовуються
можна все переналаштувати та оптимізувати за 1ч
20.10.2020, 02:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар