1b.app
Скопійоване посилання -

Доопрацювати округлення ціни та ціни зі знижкою процесу

Добрий день. Є проблема із заокругленням значень у процесах та передачі їх по апі https://crm.ohrana.ua/
Опишу який потрібний результат, прохання запропонувати рішення для доопрацювання.
Нам потрібно, щоб ціни продуктів процесу (price) були заокруглені до сотень, і в підрахунку підсумкової частини процесу (суми процесу) враховувалося саме заокруглене значення. Крім того, при використанні знижки (стандартного поля), ціна зі знижкою (productpricediscount) також має бути округлена до сотих.
Таке округлення необхідно в конкретному процесі, а не в Боксі загалом, також має спрацьовувати при додаванні товарів у процес, а не при збереженні/кліці
Як можна доопрацювати?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Наскільки мені відомо - днями подібна оцінка вже була безпосередньо через персонального менеджера.
28.01.2022, 16:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

в процесі обговорення через саппорт, тут оцінки так і не дочекалася (
31.01.2022, 11:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
в процесі обговорення через саппорт, тут оцінки так і не дочекалася (

Ну тоді краще не грати зіпсований телефон, вам нададуть оцінку після обговорення через "саппорт".
31.01.2022, 16:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
Прошу допомоги у вирішенні питання.
На даний момент відповідного рішення не знайшли.
Приклад:
Товар 1 1х1,253 = 1,253
Товар 2 1х 1,153 = 1,153
Разом 2.406
На моє глибоке переконання, ВСІ фінансові програми не працюють з дробовими копійками.
У боксі необхідно в процесі округляти ціну до сотих (не виводити округлене, а округляти і в розрахунках, що посівають, використовувати округлене значення)
Приклад:
Товар 1 1х1,25 = 1,25
Товар 2 1х 1,15 = 1,15
Разом 2.40
З цією проблемою стикаються усі, хто використовує чекбокс. Чекбокс, як і всі фін програми працює тільки з цілими копійками.
При передачі даних із прикладу отримуємо:
Товар 1 1х1,25 = 1,25
Товар 2 1х 1,15 = 1,15
Але разом береться з процесу
Разом 2,41 (а має бути 2,40)
В результаті чекбос видає помилку,
Так само аналогічні проблеми виникають при формуванні рахунків і накладних. Розбіжності у сумах неприпустимі у бухгалтерії.
При вирішенні цього завдання прошу також врахувати, що при використанні знижки - ціна зі знижкою і сума зі знижкою так само повинні бути заокругленими.
Доробка стосується великої кількості користувачів.
Можливо, хтось використовує дрібне значення кількості товару. Тоді заокруглена ціна все одно дасть дробові копійки у сумі.
Очевидним рішенням видається округлення ціни продажу. Для цього підійде дія за зміни процесу.
Далі складніше. Вказуємо знижку (наприклад у відсотках) та отримуємо дробові значення у розрахунках значень:
кінцева ціна
Загальна сума знижки
Вартість (зі знижкою)
Достатньо округлити підсумкову ціну, а решта рядків розраховуються виходячи з округлених значень і завжди будуть без дробових копійок. Але не факт, що бокс вважає саме у такому порядку. Можливо, ви запропонуєте свій варіант.
В результаті округлень не повинно бути дробових копійок:
Ціна продажу
кінцева ціна
Вартість без знижки
Вартість
Разом на замовлення
03.02.2022, 13:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Єдиний правильний варіант, який я можу вам запропонувати - просто ведіть ціни з правильною дробовою частиною (округліть їх відразу).
І тоді всі суми будуть із потрібною дрібною частиною.
10.02.2022, 15:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Єдиний правильний варіант, який я можу вам запропонувати - просто ведіть ціни з правильною дробовою частиною (округліть їх відразу).
І тоді всі суми будуть із потрібною дрібною частиною.

Максиме, у нас ціни у валюті, а продаж у грн, нам цей варіант ніяк не підійде(
Прохання подумати над іншим рішенням
11.02.2022, 13:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар