1b.app
Скопійоване посилання -

OS - оцінити доопрацювання дії Додати всі продукти зі складу у процес

У нас є дія http://s01.geekpic.net/di-J74GST.png Додати всі продукти зі складу в процес.
У ньому можна вказати чи конкретний склад чи конкретний контакт(склад співробітника) з якого потрібно додати товар.
Потрібно допрацювати функціонал, щоб у цій дії можна було виставити додаткове поле з типом Довідник контактів по якому шукати склад співробітника.
Скільки буде коштувати таке доопрацювання?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Вітання. Не зовсім зрозумів, що ти хочеш зробити. Ти хочеш вибрати допполе або вибрати користувача і вибрати допполе?
22.12.2021, 15:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
Вітання. Не зовсім зрозумів, що ти хочеш зробити. Ти хочеш вибрати допполе або вибрати користувача і вибрати допполе?

Я хочу щоб вибирався користувач, який вказаний у дод.поле, з якого потрібно забрати товари, які є на його складі (співробітника)
22.12.2021, 15:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тобто. у тебе в замовленні є додаток в якому ти вибрав користувача. У дії ти вибираєш додаток, я дивлюся туди і беру склад цього співробітника і додаю з нього в процес усі продукти?
22.12.2021, 16:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
Тобто. у тебе в замовленні є додаток в якому ти вибрав користувача. У дії ти вибираєш додаток, я дивлюся туди і беру склад цього співробітника і додаю з нього в процес усі продукти?

Абсолютно вірно
22.12.2021, 16:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар