1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Баг - Пошук продуктів

Якщо ніхто не може вирішити цю проблему раз і назавжди, то це звернення до Максима Мірошниченка.
Проблема з пошуком продуктів виникає щоразу, коли потрібно шукати складні назви чи артикули, на кшталт: SH48-PS, GG15-290-SS, 15*15*2 тощо. Але проблема виникає саме тоді, коли ми вводимо частину артикула, тому що повну назву або артикул запам'ятати неможливо, якщо є велика кількість товарів.
Чи можна зробити систему пошуку універсальною? Пояснювати співробітникам у яких випадках додавати тире чи зірочку, і чому вони не можуть знайти якісь товари, хоч вони є в системі, це нереально.
Будь ласка, вирішіть проблему з пошуком у системі. Це дуже важливо і про це просили вже багато разів.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

давайте розберемо на прикладі якогось артикула
що ви очікуєте знайти і що знаходить
29.10.2021, 11:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



і ця проблема сподіваюся колись вирішиться.
05.06.2022, 17:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

цьому багу, наскільки я знаю, вже 4 роки.
14.07.2022, 18:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

можна зробити налаштування часткового пошуку в теорії, але не знаю на скільки його це сповільнить поки не зробиш не зрозумієш)
30.07.2022, 15:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
можна зробити налаштування часткового пошуку в теорії, але не знаю на скільки його це сповільнить поки не зробиш не зрозумієш)

дуже треба, тому що пошук можна сказати не працює.
ось наприклад сьогодні, шукаю трубу 40*40
https://ergo.crm-onebox.com/app/product/?searchfulltext=40*40
видає лише 6 результатів.
але цей товар взагалі не відобразило в пошуку: https://ergo.crm-onebox.com/app/product/565/edit/
що робити?
01.08.2022, 09:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар