1b.app
Скопійоване посилання -

у БП у замовленнях поле кількість почала сортуватися як текст, а не як число

Відповіді:


Змін пов'язаних із сортуванням для вашої версії системи останнім часом не було. Як і де ви сортуєте?
08.10.2021, 19:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вже давно стало так, усі забували написати. Сортування відбувається у БП Оформлення замовлення, в універсальному блоці відображення замовлення таблицею
10.10.2021, 09:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сортування відбувається при натисканні на шапку таблиці замовлення по полю кількість
11.10.2021, 17:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

якщо я правильно зрозуміла вас, вам необхідно сортувати продукти процесу. Для отримання сортування полів як числа, скористайтесь дією "Сортувати продукти процесу" його можна встановити як на статус так і процедуру
11.10.2021, 17:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

не правильно зрозуміли чи ми вас). є БП "оформлення замовлення на сайті" в його інтерфейсі є представлення "продуктів у таблиці" , в цьому поданні їсть поле "Кількість" і воно сортується як текст, а не як число, Сортування відбувається при натисканні на шапці таблиці продуктів замовлення по полю кількість . скрини приклав
11.10.2021, 23:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

якщо не помиляюся ми вже до вас зверталися раніше з цього питання, але ми не маємо доступу до старого кабінету запитів та доопрацювань на https://box.webproduction.ua/client/ , ви закрили ці кабінети?
12.10.2021, 00:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


На жаль, я не зможу вам підказати з яким саме питанням ви раніше зверталися. Щодо сортування, при необхідності сортувати продукти в процесі числового поля краще використовувати дію про яку я написала вище. При кліку на шапці продуктів дані сортуються як рядки незалежно від вмісту осередків.
14.10.2021, 14:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а як отримати доступ до списку всіх наших доробок зробленим раніше?
14.10.2021, 22:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар