1b.app
Скопійоване посилання -

Нарахування бонусу клієнта при роздрібному продажу

На другому етапі БП Роздрібний продаж https://box.chinim.com.ua/app/workflow/28/constructor/ налаштовано нарахування бонусу з продажу клієнту процесу .Але нарахування бонусу відбувається всім, хто знаходиться в групі "Клієнти" Деякий час ми не використовували бонусну програму, зараз готуємось до запуску. Можливо, збилися якісь налаштування після міграції на OS
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Така логіка роботи спочатку - і змінити її за замовчуванням ми не можемо, оскільки є клієнти, які використовують її саме так - нараховують бонуси як клієнту процесу, так і всім користувачам певної групи (бонус співробітникам відділу за продаж).
Як варіант - можу запропонувати доопрацювати налаштування у вигляді галочки, при включенні якої виконуватиметься нарахування обраним контактам тільки у випадку, якщо вони перебувають в одній з обраних груп - це займе 1 годину.
25.08.2021, 09:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Поки що не треба. Дякую
25.08.2021, 12:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ап. Добрий день. Робитимемо доопрацювання, виставте будь ласка рахунок.
06.01.2022, 13:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Рахунок сплачено. Очистіть будь ласка бонуси в системі (там бардак)
10.01.2022, 12:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У дію "Нарахувати бонуси" доопрацьовано налаштування у вигляді галочки "Нарахувати бонуси тим із обраних контактів, які належать до однієї з обраних груп клієнтів для нарахування бонусів"
11.01.2022, 10:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

За очищення бонусних таблиць від сміття потрібно заплатити? До переїзду на ОС у мене була повністю робоча бонусна програма, яку я припинив через локдауни. Після включення всіх дій на місце система з бонусів почала працювати інакше, захламила бонусні таблиці. Я намагався очистити автоматизацією за невикористаними бонусами - цей варіант у мене не пройшов( Будь ласка, підніміть історію з платежів із запуску моєї бонусної програми.
11.01.2022, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Грачов Олег писав/ла:
За очищення бонусних таблиць від сміття потрібно заплатити?

Все залежить від того, чи хмарний клієнт та які умови очищення.

До переїзду на ОС у мене була повністю робоча бонусна програма, яку я припинив через локдауни. Після включення всіх дій на місце система з бонусів почала працювати інакше, захламила бонусні таблиці. Я намагався очистити автоматизацією за невикористаними бонусами – цей варіант у мене не пройшов(
Будь ласка, підніміть історію з платежів по запуску моєї бонусної програми.

Я не можу це не підтвердити, ні спростувати, тому що не є інтегратором, який налаштовував з вами бонусну систему і не знаю, яким чином вона працювала у вас повною мірою.
Якщо цим займався якийсь інтегратор – думаю було б логічно зв'язатися з ним та обговорити цей момент.
11.01.2022, 15:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар