1b.app
Скопійоване посилання -

OS - як захистити від копіювання бізнес процеси

У OneBox OS адміністратор копіює та налаштовує бізнес процеси.
Який існує механізм захисту інтелектуальної власності додатків – бізнес процесів, що продаються через магазин додатків?
Або їх зможе скопіювати, повторити чи модифікувати будь-який користувач із відповідними правами?
Якщо такого захисту немає, чи плануєте його розробити і в які терміни?
Чи ви розробили механізм, коли власник OneBox не зможе внести зміни в конструкцію процесів або скопіювати їх, тому що такі процеси закриті до доступу, зокрема й до його адміністраторів?
Оригінальне питання доступне на версії: ru Вячеслав Легеза

Відповіді:

Вітання. Наскільки я пам'ятаю це питання обговорювалося на зборах, коли розповідали про програми інтеграторів. Захисту поки що немає, тому що немає прецедентів.
23.08.2021, 12:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Вітання. Наскільки я пам'ятаю це питання обговорювалося на зборах, коли розповідали про програми інтеграторів. Захисту поки що немає, тому що немає прецедентів.

власне тому і питання виникло ще до того, як подібні прецеденти з'являться
їх краще передбачити і вжити запобіжних дій, ніж потім виловлювати
Чи є міркування, як можна організувати?
23.08.2021, 13:44
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Незрозуміло наскільки часто ці бп купуватимуть і наскільки багато їх "постачальників". Робити заздалегідь тут спасли щось потрібно, бо витрачений час на обмірковування та написання всіляких захистів може не відбити навіть вартість усіх БП.
23.08.2021, 14:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Як варіант, зробити доступ до настройок дій БП, лише постачальнику програми? Так клієнт буде прив'язаний до постачальника (якщо раптом треба буде щось переналаштувати або додати) і клієнт буде звертатися безпосередньо до того інтегратора, з яким співпрацює. В іншому випадку, сторонній інтегратор може робити запит на дозвіл редагування БП у постачальника. (Якщо клієнт не хоче співпрацювати з постачальником програми). Цей варіант начебто не поганий, але є маленьке АЛЕ, той, хто заповнить ринок своїми додатками - отримає монополію :):):) А баба Яга проти )))))
23.08.2021, 16:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ти впевнений, що твій БП на 100% усім підійде? Я на 100% впевнений, що твій БП нікому не підійде повністю. З нього візьмуть "ядро" та перенастроять під свої потреби. Ти як ніхто інший повинен знати, що двох однакових бізнесів з однаковими процесами не існує
23.08.2021, 21:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Згоден. Але саме власник приложухи даватиме добро на переналаштування тощо, а отже, співпрацюватиме з клієнтом – не безкоштовно.
Ну насправді, я так особливо не рубаюся за цю ідею. Але, можливо, це буде мотивацією для клієнта працювати з інтегратором.
ХЗ.
:):)
23.08.2021, 21:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я думаю, ми повернемося до цього питання, як тільки програми почнуть активно продаватися.
25.08.2021, 09:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


П'ятецький Микола Миколайович
OneBox Insiders написав:
Згоден. Але саме власник приложухи даватиме добро на переналаштування тощо, а отже, співпрацюватиме з клієнтом – не безкоштовно.
Ну насправді, я так особливо не рубаюся за цю ідею. Але, можливо, це буде мотивацією для клієнта працювати з інтегратором.
ХЗ.
:):)

Миколо, я повністю з вами згоден
саме в цьому і сенс полягає, розвивати додаток
і нехай хто завгодно говорить, що щось "неможливо", amoCRM пропонує ВСІМ_ВСІМ, Карле, лінійний "бізнес процес", який начебто практично і модифікувати не можна
і це рішення продається, тому що просте та відносно дешеве
27.08.2021, 20:40
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар