1b.app
Скопійоване посилання -

Перемикання етапу

Добридень.
Підкажіть як реалізувати перемикання етапу, якщо вийшов термін оплати?
Є етап "Відстрочка платежу", на цьому етапі є поле "Сплатити до" (order.order_dateplan), де ми вказуємо дату та час. Але дію під це поле знайти не можу.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Добрий день,
можете зробити так:
1) на потрібному етапі встановлюєте дію "Встановити термін етапу", де вибираєте звідки брати термін (order.order_dateplan) https://i.imgur.com/X8PW3uP.png
2) далі на вибір "Перемкнути етап по закінченню терміну етапу" або "Створити нагадування про закінчення терміну процесу"
03.01.2024, 16:38


Сусяк Ігор писав/ла:
Добрий день,
можете зробити так:
1) на потрібному етапі встановлюєте дію "Встановити термін етапу", де вибираєте, звідки брати термін (order.order_dateplan).
2) далі на вибір "Переключити етап після закінчення терміну етапу" або "Створити нагадування про закінчення терміну процесу"

Добридень.
Спасибі, так і робив спочатку, але там де поле "брати з доп.поля" у мене не з'являється "Сплатити до", я зайшов у замовлення, звідти створив нове додаткове поле, і бачу всі додаткові поля крім цього. Можливо, це поле не відображається, тому що вказується датою ? Помітив, що всі поля у яких тип "дата" не відображаються.
04.01.2024, 09:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Перевірте тип додполя, можливо дата не підходить - тоді треба шукати дію, яка порахує число скільки це днів/годин дод встановленої дати.
*Ось тут ми навіть робили доробку, щоб брало з додполя https://1b.app/ua/forum/business-processes/15176-diya-vstanoviti-termin-etapu-br...
але розробники не відреагували чому не працює.
04.01.2024, 10:24

Так, я про це писав вище, тип поля – дата. Я так розумію без доопрацювання не обійтись?
04.01.2024, 13:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
думаю можна, потрібна дія і налаштування.
Пробуйте "Заповнити поле процесу або контакту "і пошукайте на форумі формули як вирахувати кількість днів/годин на основі двох дат. Тоді чичло підставите в дію "Встановити термін етапу"
04.01.2024, 15:38

Добридень.
Вищезазначені пропозиції допомогли вам вирішити ваше питання?
12.01.2024, 13:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, так, зазначив, дякую
25.01.2024, 15:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар