1b.app
Скопійоване посилання -

Як зробити інформаційне повідомлення

Підкажіть, чи можна зробити так, що при переході на якийсь етап якщо в Замовленні клієнта товару більше ніж 1 шт, виводилося повідомлення комірнику, наприклад, таке: УВАГА! У замовленні більше одного товару. І як це можна реалізувати, яку дію вибрати?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Олександр добрий день,
зорієнтуйте будь ласка чому вам потрібно нагадувати комірнику про більше ніж 1 товар?
так краще зможу запропонувати рішення.
04.05.2023, 17:38

Справа в тому що найчастіше в замовленні 1 шт якогось товару, і ми стикаємося іноді що комірник або менеджер, на атоматі, не подивившись кількість відправляють замість 2 шт - 1 шт
04.05.2023, 17:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Замість "Куди їхати" відповідно до своєї допполії процесу.
04.05.2023, 18:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А у полі формула що писати? Просто наприклад 2 поставити чи якусь формулу потрібно обов'язково писати?
04.05.2023, 18:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія

Справа в тому що найчастіше в замовленні 1 шт якогось товару, і ми стикаємося іноді що комірник або менеджер, на атоматі, не подивившись кількість відправляють замість 2 шт - 1 шт

З точки зору бізнесу - у вас потреба не в повідомленні про більше ніж 1 шт, а в організації механізму відповідності замовлення з відвантаженням.
Я б порекомендував для цього використовувати функціонал штрих-кодів з сканером.
Працювати може так:
1) комірник залогований в системі і відкрив список замовлень на відвантаження
2) комірник відкриває необроблене замовлення і зчитує штрих-код товару
3) OneBox перевіряє наявність товару о такому штрих-коду і якщо товар знайдено - додає лічильник в додполе товару процесу.
Якщо не знайдено чи товару забагато - звуковий сигнал і повідомлення про помилку
4) комірник переходить на етап відвантажено тільки у випадку відсутності помилок.
04.05.2023, 19:12

Я знаю про цю систему і я згоден, що вона хороша, але на даний момент не до неї на жаль. Саме фінансово забезпечити її налаштування
06.05.2023, 16:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар