1b.app
Скопійоване посилання -

Галочка "Виключити відображення незаповнених полів продуктів у процесі" не приховує пусті колонки коли застосовується додатково галочка "Виводити тільки продукти у яких поле"

Є блок бізнес процессу "Товари таблицею"
Там є галочки:
1. "Виключити відображення незаповнених полів продуктів у процесі" (вона приховує колонки в яких немає значень)
2. "Виводити тільки продукти у яких поле" (це налаштування показує тільки рядки які відповідаються умові, вказуємо полі і значення цього поля)

Коли 2 налаштуванням прибрали продукту (рядки таблиці) то залишились пусті колонки в яких немає значення і по логіці перша галочка повинна було б прибрати зайві колонки, тому що вони пусті, але не прибрала

Проясніть це так треба чи якась помилка ?

Відповіді:

Ну якщо у вас не відобразилося жодного товару, то в принципі все ок, повинна виводитись повністю таблиця з усіма колонками.
ps з посиланнями на процес було б у рази простіше.
22.04.2023, 23:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Юля
менеджер
Товари відобразились, тобто наприклад з 10 товарів показує в таблиці 1 товар, але і показує всі кололки (пусті) які по суті не відносяться до цього товару
Можливо воно нормально працює на OS (у нас MVP) ?
24.04.2023, 11:17


Юля
менеджер

.dev
OneBox production писал/а:
Можливо

В теорії повинно приховувати колонки і на OS і на MVP ?
24.04.2023, 19:44

Якщо у Вас є приклад на OS, де це не працює - будь ласка, дайте такий приклад і я подивлюся що там не так, або напишу що робити. Якщо у Вас приклад з MVP, по ньому я не можу дати жодної інформації, крім того, що ми не займаємося консультаціями та доопрацюваннями цієї версії. Можливо Вам підкаже хтось інший, але швидше за все ні.
25.04.2023, 13:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар