1b.app
Скопійоване посилання -

Пропозиція про покращення - Назви блоків

У вас есть предложение по улучшению системы?
Вы можете описать ваше предложение в формате топика на форуме и мы рассмотрим его! Создать топик на форуме с предложением
Зараз, навіть якщо блоки мають назви, чи це універсальний, чи блок підпроцесів, під час редагування інтерфейсу неможливо визначити який саме блок перед нами, якщо їх багато аналогічних знаходяться поруч. Скрін 1

Також неможливо в процесі визначити які саме блоки перед нами, тому що немає заголовка. Скрін 1.1

1. Було б зручно вивести назву в редакторі інтерфейсу біля типу блоку. Скрін 2

2. А також дати можливість вивести ці назви в інтерфейсі процесу, якщо блок порожній. Скрін 3

3. І останнє найцікавіше, але, напевно, складне. Це в блоках підпроцесів і у всіх аналогічних вивести кнопку додавання нового процесу, що настроюється, як підпроцес до поточного. Після натискання на цю кнопку може розкриватися список, що випадає, з вибором створення нового підпроцесу (а який саме підпроцес має визначатися в налаштуваннях інтерфейсу).
Скрін 4

Аналогічну кнопку можна виводити на заголовку
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
А яка тут може бути участь, тут доопрацювання ????????????
Чи це пост на пошук інвесторів?
24.06.2022, 19:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


П'ятецький Микола Миколайович
OneBox Insiders
Insiders - OneBox написав:
А яка тут може бути участь, тут доопрацювання ????????????
Чи це пост на пошук інвесторів?

Ну, перші два пункти мали бути зроблені, як мені здається, ще на початку створення редактора інтерфейсу.
Тому це більша пропозиція, щоб зробити систему зручнішою для всіх користувачів, а не для окремих осіб.
Якби розробники форуму повернули або зробили нормальний аукціон покращень, то думаю багато користувачів не пошкодували б нехай навіть по 1 баксу на якісь доробки та покращення, (з миру по нитці - onebox'у покращення), але багато що в системі точно покращувалося б , і при чому швидше і не безкоштовно.
Це пост на пошук покращень у будь-якому вигляді.
А що ви запропонуєте?
24.06.2022, 19:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Хтось завжди платить.
Або на ентузіазмі тягне.
Тут можна було б цікаво розширити можливості додаванням донатів.
А потім спрямовувати зібрані кошти на доопрацювання, які набрали максимальної кількості балів.
Але тут питання до вендору.
Чи сане він так складно морочитися.
24.06.2022, 22:51
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Легеза В'ячеслав Валеріанович
iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗУ ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В'ячеслав Валеріанович написав:
Тут можна було б цікаво розширити можливості додаванням донатів.

Слава, ця функція дуже актуальна. Є реально класні речі (не вдаватимуся в деталі) які спростять роботу Бокса, але самому платити за них дуже дорого і я розумію, що Боксу вони не завжди потрібні.
Колись ще пропонував Максиму М. реалізувати такий функціонал на кшталт кікстартера, але це було дуже давно))
24.06.2022, 23:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми почали пиляти донати на форумі, щоб можна було скидатися зі свого балансу.
Скоро буде =)
28.06.2022, 12:10
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Ми почали пиляти донати на форумі, щоб можна було скидатися зі свого балансу.
Скоро буде =)

Юхууу! Клас!
Прошу взяти на розгляд такий функціонал: якщо по якомусь із завдання йде збір – нехай її візуально помітять чи просять у якусь окрему рубрику. Втім, щоб її було краще видно і серед решти.
28.06.2022, 12:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Ми почали пиляти донати на форумі, щоб можна було скидатися зі свого балансу.
Скоро буде =)

головне щоб кривості та непродуманості системи усували, змінювали, покращували не лише через донати!
а то складається враження, що аби швидше накидати якийсь функціонал та інтерфейс, а далі будь що буде...
28.06.2022, 19:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:
головне щоб кривості та непродуманості системи усували, змінювали, покращували не лише через донати!
а то складається враження, що аби швидше накидати якийсь функціонал та інтерфейс, а далі будь що буде...

Відповім на це вкидання за всіх розробників та партнерів, які допомагають на форумі здебільшого на добровільних засадах:
Ми не будемо працювати з кимось і допомагати комусь, хто розуміє і під'їдає інших людей.
Ніхто не матиме справ з людиною, яка вважає, що їй усі щось повинні і поводиться відповідно.
Чому? Та просто тому, що ми так хочемо! Хтось терпітиме, а ми – ні.
У нас немає правила "клієнт завжди правий".
Тому, будь ласка, слідкуйте за своїми формулюваннями на форумі.
Будь ласка, не повторюйте долю знаменитого Купріяна.
Вас відокремлює від бана на форумі та в хмарному боксі лише одне повідомлення в мій бік:
розробники: Мааакс, Михайло Ergo знову на форумі...
макс: добре, дозволяю
розробники: ура, забанен
Договір оферти - штука двостороння, ми маємо право відмовитися від вас так само, як ви від нас.
28.06.2022, 23:28
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
Будь ласка, не повторюйте долю знаменитого Купріяна.
Вас відокремлює від бана на форумі та в хмарному боксі лише одне повідомлення в мій бік:
розробники: Мааакс, Михайло Ergo знову на форумі...
макс: добре, дозволяю
розробники: ура, забанен
Договір оферти - штука двостороння, ми маємо право відмовитися від вас так само, як ви від нас.

Лайк, передплата, дзвіночок ????????
28.06.2022, 23:50
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав(ла) :
головне щоб кривості та непродуманості системи усували, змінювали, покращували не лише через донати!
а то складається враження, що аби швидше накидати якийсь функціонал та інтерфейс, а далі будь що буде...

Мишко, все ху*ня, давай по новій
28.06.2022, 23:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Корнєв Михайло писав(ла) :
головне щоб кривості та непродуманості системи усували, змінювали, покращували не лише через донати!
а то складається враження, що аби швидше накидати якийсь функціонал та інтерфейс, а далі будь що буде...

Мишко, все ху*ня, давай по новій


Так 3.14здець...
"Ми будуватимемо та реконструюватимемо дороги, а не займатимемо дрібним ремонтом.
...
Тексти пишіть нормальні, а то пишіть якусь херню. ..."
29.06.2022, 05:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:


Відповім на це вкидання за всіх розробників та партнерів, які допомагають на форумі здебільшого на добровільних засадах:
Ми не будемо працювати з кимось і допомагати комусь, хто розуміє і під'їдає інших людей.
Ніхто не матиме справ з людиною, яка вважає, що їй усі щось повинні і поводиться відповідно.
Чому? Та просто тому, що ми так хочемо! Хтось терпітиме, а ми – ні.
У нас немає правила "клієнт завжди правий".
Тому, будь ласка, слідкуйте за своїми формулюваннями на форумі.
Будь ласка, не повторюйте долю знаменитого Купріяна.
Вас відокремлює від бана на форумі та в хмарному боксі лише одне повідомлення в мій бік:
розробники: Мааакс, Михайло Ergo знову на форумі...
макс: добре, дозволяю
розробники: ура, забанен
Договір оферти - штука двостороння, ми маємо право відмовитися від вас так само, як ви від нас.

В надії на конструктивний діалог, можу сказати тільки, що я так само, витрачаю свій власний час на цей форум, 'на добровільних засадах', коли описую баги, проблеми, питання, записую про них відео або роблю скрини (іноді на це йде. багато часу). Багато багів вимагали наполегливості з мого боку, щоб їх виправили, (при чому Максим ви самі були каталізатором цього https://1b.app/ua/forum/interface/9433-os---lenta-kommentariev-2/) і при цьому мені не було кому поскаржитися повідомленням, щоб хтось робив свою роботу, за яку він отримує гроші клієнта, який не завжди правий.
А на рахунок "вкидання". Так, ви можете це сприймати як завгодно, це ваші враження від прочитаного, але я просто висловив власні враження у цьому топіці (на форумі це не заборонено).
Я чудово розумію, що ви можете не відповідати на нові топіки з форуму (що на моє спостереження і відбувається не тільки в моєму випадку, і не тільки з новими), але на ті в яких була отримана відповідь і щось було зроблено, довелося 'з піною біля рота' доводити, що є якась проблема чи баг у роботі системи, і в результаті тільки так і вирішувалося питання. Причому під час вирішення цих проблем я так само міг би порахувати деякі 'вкидання' від розробників образливими, але 'покарати' за це я не маю права... Тільки терпіти виходить...
Максиме, який метод вирішення питань на форумі ви пропонуєте? Як доносити питання про баги чи проблеми, щоб вони вирішувалися чи хоча б розглядалися? Чи варто далі пропонувати покращення чи якісь ідеї?
29.06.2022, 06:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Михайло,
1. Якщо ви ще раз у будь-якій формі десь напишете "чому я повинен витрачати і свій час і тестувати софт" - я особисто вас забаню на сайті 1b.app і вимкну ваш бокс.
Вважайте, що це таке "стоп-слово" в нашій грі.
Я навіть не пояснюватиму чому. Просто повірте – що це особисто мій кордон і його переходити не варто.
Поставтеся до цього прохання з повагою.
2. Прошу вас прийняти той факт (або хоча б тримати його в голові), що ніхто вам нічого не винен, як і ми вам нічого не винні.
І саме тому будувати свої формулювання на форумі: допоможуть і підтримають - спасибі, не допоможуть або не дадуть відповіді - ну і гаразд, не страшно.
3. Ви прийшли на наш майданчик – грайте за нашими правилами.
Мирити вас і розробників я не буду. Тому що я на їхньому боці. Для мене важливіше створювати технології, аніж продавати їх клієнтам.
3. Баги, проблеми розглядаються спочатку з приблизно такого ракурсу: ця проблема тільки в цього користувача? Вона заважає йому скористатися базовим функціоналом user, order, workflow? Якщо ні - можна в довгу скриньку.
Поліпшення розглядаються лише з одного погляду: це поліпшення допоможе заощадити хоча б 5-10% витрат інтеграторам чи пряма реклама цього поліпшення допоможе залучити нових користувачів? Якщо ні - у довгу скриньку.
4. Якщо вам потрібні інші взаємини з приводу багів та покращень – зв'яжіться з CORP або Production і домовтеся з ними про це безпосередньо.
Це окремі компанії, вони самі вирішують з ким і як працювати, я це ніяк не регулюю. Сайт та форум - просто один із інструментів.
29.06.2022, 10:11
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Забув відповісти тут:

Корнєв Михайло
Ergo написав:
Багато багів вимагали наполегливості з мого боку, щоб їх виправили, (при чому Максим ви самі були каталізатором цього https://1b.app/ua/forum/interface/9433-os---lenta-kommentariev-2/) і при цьому мені не було кому поскаржитися повідомленням, щоб хтось робив свою роботу, за яку він отримує гроші клієнта, який не завжди правий

Знаєте, хто отримує гроші клієнта в нашому випадку?
За останній рік основні гроші, що клієнти заплатили за хмарний OneBox пішли на:
1. оплату дата-центрів
2. незаконні штрафи та суди з персійним фондом. Передаю привіт цим ублюдкам, які за 5 днів до війни заарештували весь ТОВ ВАНБОКС і тим мало не поховали компанію і весь софт.
3. оплата відсотків за кредитами та тілом кредиту, котрий я взяв щоб створити OneBox OS.
Отже, заливайте далі комусь іншому свою теорію, що платіж клієнта за хмарні послуги йде на оплату розробників.
29.06.2022, 10:17
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме,
До прохань ставлюся шанобливо, якщо це прохання.
Коли є зрозумілі правила та інструкції, багато проблем вирішуються самі собою. Але коли правила вигадуються чи змінюються на ходу, дивно очікувати, що не буде зворотного зв'язку.
Наприклад, правила роботи з форумом і те, що ви зараз описали, ніде не записано, мало хто про це знає, тому на форумі з'являються сотні топиків 'у довгу скриньку'. Достатньо ж записати цілі компанії щодо цього питання та правила подачі заявок, у самому правильному та видному місці, щоб хоч якось спростити всім життя.
Ось, наприклад, є така пропозиція: зробити 4 типи топіків для форуму: баг, питання, пропозиція, інше; на вибір користувача (описати різницю між ними). Для кожного можна невелику інструкцію, яка вискакує при створенні нового топіка, що можна і чого не можна, за що лазять, а за що ні, як саме скласти топік та інше.
Адже це всі процеси і будь-який момент можна покращити, щоб від цього виграли всі. Адже форум не тільки для того, що тільки Вам користь принесе у створенні технологій, ми так само очікуємо користь, за гроші як не дивно.
Ви ж пропонуєте мовчки
дивитися, як 'створюються технології', які безпосередньо впливають на роботу та продукти, які створюють та продають користувачі? Технологія це чіткі процеси та їх опис. Не забувайте, що ваш продукт це як літак для користувача. І тут важлива не лише швидкість, а й якість. І якщо щось у ньому йде не так, і літак втрачає висоту, паливо, на панелі приладів вискакують помилки або щось працює не так як має, то мовчки сидіти і чекати дивно, чи не так?!
Мені потрібно, щоб продукт стабільно працював, був зрозумілим та зручним. Більше нічого не потрібно.
Спасибі за фідбек, сподіваюся, не перейшов ваш кордон.
29.06.2022, 13:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вам ніхто не писав про те, що не можна створювати топіки на форумі, писати пропозиції і так далі. Вам написали саме про те, в якій формі ви це робите. Просто не потрібно писати: система погана, ви тут нічого не продумали, а от я б зробив краще, "вам аби накидати по-швидкому а далі що буде" та інші токсичні речі і все буде ок.
29.06.2022, 13:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Вам ніхто не писав про те, що не можна створювати топіки на форумі, писати пропозиції і так далі. Вам написали саме про те, в якій формі ви це робите. Просто не потрібно писати: система погана, ви тут нічого не продумали, а от я б зробив краще, "вам аби накидати по-швидкому а далі що буде" та інші токсичні речі і все буде ок.

У мене складається певне відчуття, цим я висловив свої спостереження, коли з'являється нова функція - що її аби зафігачити в систему. Я це сказав до того, що якщо вводиться новий функціонал чи зміни, то їх хтось має глобально обміркувати, навіть якщо це чиясь хотівка-доопрацювання, а не робити свого роду латки. Через ці латки система і страждає. Чи ви не погоджуєтесь з цим?
29.06.2022, 13:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Давайте на прикладі вашого завдання в темі вище. Комусь знадобилося додати кілька однакових блоків "блок підпроцесів" в інтерфейс, це зробили. Функціонал працює на всі 100% правильно, блоки виводяться. Тобто. з технічного боку питання все ок, але є невелика незручність - яке при налаштуванні блоків займає у вас зайві Х секунд часу при налаштуванні інтерфейсу.
Чи можна сказати що це "латка", "зробили аби як", "ніхто не подумав"? Я думаю, що ні, нормальний робочий функціонал. Чи можна щось покращити? Так, звичайно, як і все в цьому світі, немає межі здійсненню.
29.06.2022, 13:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Корнєв Михайло
Ergo написав:
У мене складається певне відчуття, цим я висловив свої спостереження, коли з'являється нова функція - що її аби зафігачити в систему. Я це сказав до того, що якщо вводиться новий функціонал чи зміни, то їх хтось має глобально обміркувати, навіть якщо це чиясь хотівка-доопрацювання, а не робити свого роду латки. Через ці латки система і страждає. Чи ви не погоджуєтесь з цим?

Михайло, це система конструктор, вам пропонується функціонал, який вигадали власники, програмісти, інтегратори або інші клієнти. Купуючи систему ви погоджуєтесь, що вас це влаштовує. Налаштувати систему гарно і зручно також треба вміти.
Так, є функції, які працюють не дуже добре, або "не так як зотілося б". Деякі з них виправляють або доробляють безкоштовно, а деякі за додаткову оплату. Також, як правило, є альтернативні варіанти. Замість того, щоб витрачати свій час і "з піною у рота" доводити, що так не має працювати, ви можете займатися бізнесом і заробити більше грошей для того, щоб змінити цю функцію, якщо завдяки ній ви зможете заробити більше грошей.
І найголовніше питання - хто саме вирішує як має працювати та чи інша функція? Невже ви чи інший клієнт? Я думаю, хто платить, той і замовляє музыку, ви пропонуєте свої покращення або функції і власник системи залишає за собою право не погоджуватися з вашою думкою, бо саме він витрачає свої гроші чи годину на цю роботу і саме так написано тут https:// 1b.app/ru/prices/#collaboration_scheme_and_risk_notification Тим більше, навряд вам хтось обіщав, що всі функції будуть дороблені безкоштовно, якщо вам так захочеться.
В даному випадку вам пропонується зробити вибір - якщо вам не підходить такий варіант співпраці, ви можете відмовитися від системи і не користуватися нею, якщо ви не хочете переходити на іншу систему, то вам потрібно змінити риторику з "все гівно, не працює, зробіть як я сказавши, бо це єдиний правильний варіант" на "на мою думку це працює не дуже зручно, можна зробити так... розгляньте варіант інвестиції", це змінити відношення до вас та додасть мотивації допомогти гарному клієнту, але це все одно не дає 100 %, що шкірна ваша пропозиція буде реалізована.
Подумайте над цим та зробити висновки, що потоковий алгоритм дій не дасть жодних результатів.
29.06.2022, 14:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Давайте на прикладі вашого завдання в темі вище. Комусь знадобилося додати кілька однакових блоків "блок підпроцесів" в інтерфейс, це зробили. Функціонал працює на всі 100% правильно, блоки виводяться. Тобто. з технічного боку питання все ок, але є невелика незручність - яке при налаштуванні блоків займає у вас зайві Х секунд часу при налаштуванні інтерфейсу.
Чи можна сказати що це "латка", "зробили аби як", "ніхто не подумав"? Я думаю, що ні, нормальний робочий функціонал. Чи можна щось покращити? Так, звичайно, як і все в цьому світі, немає межі здійсненню.

я розумію, до чого ви хилите, але вище вже все було розібрано. ніхто ні про яку досконалість не говорить. питання у зручності, стабільності та зрозумілості, і ще в цьому випадку якогось єдиного стандарту щодо системи, та й не лише в цьому випадку. Знову ж таки питання правил, пріоритетів та інструкцій і в розробці теж вирішило б багато питань.
29.06.2022, 14:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:
Подумайте над цим та зробити висновки, що потоковий алгоритм дій не дасть жодних результатів.

та хто ж проти ))) я на самому початку посту згадав аукціон, тому що є речі які будуть корисні всім, принаймні на даному етапі.
29.06.2022, 14:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:
Знову ж таки питання правил, пріоритетів та інструкцій і в розробці теж вирішило б багато питань.

не зовсім розумію чому ви вважаєте, що при розробці боксу не використовуються жодні правила та інструкції? Ви знову робите висновки дивлячись "збоку". Тобто. ви зайшли на сторінку, подумали що було б непогано додати назви блокам (згодний, хороша ідея) і відразу моментально зробили висновок що система непродумана, глобально ні про що не подумали, у розробників немає інструкцій.

Корнєв Михайло
Ergo написав:
ніхто ні про яку досконалість не говорить. питання у зручності, стабільності та зрозумілості, і ще в цьому випадку якогось єдиного стандарту щодо системи

Якщо ви хочете користуватися системою та разом з нами її змінювати, велком – ми відкриті для спілкування та змін. Просто давайте без токсичності у повідомленнях – це все про що вас просять.
29.06.2022, 14:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Ви знову робите висновки дивлячись "збоку".

ну на жаль це неминуче, я оцінюю з погляду свого досвіду)) інакше ж і не вийде.

anonymous hamster
OneBox production написав:
Якщо ви хочете користуватися системою та разом з нами її змінювати, велком – ми відкриті для спілкування та змін. Просто давайте без токсичності у повідомленнях – це все про що вас просять.

якщо когось образив, то я вибачаюсь.
29.06.2022, 14:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:

Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:
Подумайте над цим та зробити висновки, що потоковий алгоритм дій не дасть жодних результатів.

та хто ж проти ))) я на самому початку посту згадав аукціон, тому що є речі які будуть корисні всім, принаймні на даному етапі.


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:
змінити риторику з "все гівно, не працює, зробіть як я сказав, бо це єдиний правильний варіант" на "на мою думку це працює не дуже зручно, можна зробити так... розгляньте варіант інвестиції", це змінити відношення до вас та додати мотивації допомогти гарному клієнту

все вірно, у спілкуванні для людей важлива як суть повідомлення а те як це повідомлення донесено. Критику також можна подавати по-різному. Можна написати як Андрій, а можна і "розробники знову зробили якусь незручну херню". Я думаю, краще спрацює перший варіант.
29.06.2022, 14:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:
Ось, наприклад, є така пропозиція: зробити 4 типи топіків для форуму: баг, питання, пропозиція, інше; на вибір користувача (описати різницю між ними). Для кожного можна невелику інструкцію, яка вискакує при створенні нового топіка, що можна і чого не можна, за що лазять, а за що ні, як саме скласти топік та інше.

Ні. Тому що це не заощадить грошей ні клієнтам, ні інтеграторам. Тому що це не допоможе заробити більше грошей.
Додавання категорій породить купу складнощів, всі лупитимуть абияк.
Тут користувачі не можуть вибрати аппку до якої прив'язувати питання, а ви пропонуєте змусити їх за інструкціями щось категоризувати.
Друга причина: форум це майданчик між користувачами та партнерами. Це просто інструмент спілкування.
OneBox не змушує нікого писати запитання, нікого не змушуємо відповідати.
Щоправда, тут є виняток, ми просто не відповідаємо на інші канали комунікації – тим самим зводячи все до форуму.
Для OneBox форум – це по суті засіб генерації лідів, user generated content'a.

Мені потрібно, щоб продукт стабільно працював, був зрозумілим та зручним. Більше нічого не потрібно.

А мені ні. Мені не потрібно, щоб продукт був простим, зрозумілим та зручним.
Мені не потрібно щоб продукт мав техпідтримку.
Мені потрібно тільки одне – щоб продукт продавався і на ньому можна було заробляти грошей мені та партнерам.
Для цього потрібно зробити мінімально-достатній функціонал, щоб продукт можна було продавати вперше. Потім його мінімально покращувати, щоб користувачі не відвалювалися. І щоб партнери могли його допилювати/консультувати за гроші, тим самим заробляючи і топаючи тільки за OneBox.
Тому я навмисне роблю продукт таким, щоб щось без партнерів, які прошарилися, налаштувати було не можна.
Для цього не можна робити відверте гівно, але й не можна, щоб усі питання користувач вирішував самостійно.
Ось така я сволота :)
29.06.2022, 18:47
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Тут користувачі не можуть вибрати аппку до якої прив'язувати питання, а ви пропонуєте змусити їх за інструкціями щось категоризувати.

:-DDDDDD
але тут як користувачі винні ))) але приклад житній. я і сам іноді не впевнений, чи правильно вибираю категорію форуму, коли створюю топики.
інколи ж незрозуміло яку дію в процесі шукати, бо її назвали тут так, а тут так, а там взагалі інше означає, і інтеграторам це життя теж не полегшує і не економить час.
не знаю кого ви хочете обдурити, але впевнений, що ви теж зацікавлені, щоб продукт "стабільно працював, був зрозумілим та зручним" щонайменше це буде зручно інтеграторам. і яка б проста та зрозуміла система не була, у партнерів завжди буде робота, тому що розуміння та налаштування системи займає дуже багато часу, не всі хочуть цим займатися. Тут більше питання у тому, як розібратися у системі, бо як адаптувати описані у компанії бізнес-процеси до onebox.

Для цього не можна робити відверте гівно, але й не можна, щоб усі питання користувач вирішував самостійно.

я б і не хотів все вирішувати самостійно, і думаю таких більшість. але розібратися в системі та вміти налаштовувати – це корисно, мені здається.
та навіть нехай налаштування/доробка буде супер мега складним, але хоч те, що з чим працює користувач/клієнт нехай було б просто, зручно і зрозуміло - а саме кінцевий інтерфейс і функціонал, ось про що мова...
ніхто ваш хліб не відбере)
29.06.2022, 19:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Якщо ви хочете користуватися системою та разом з нами її змінювати, велком – ми відкриті для спілкування та змін. Просто давайте без токсичності у повідомленнях – це все про що вас просять.

як і чим я можу допомогти зі свого боку?
02.07.2022, 16:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

та начебто написав, продовжуйте в тому ж дусі просто без токсичних повідомлень.
02.07.2022, 19:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар