1b.app
Скопійоване посилання -

Питання та відповіді за додатком «»

Категорії
Категорія
1 відповідь
Перестали приходити замовлення з Вордпрес!
Доброго дня! Відучора з 12:00 перестали приходити замовлення з Вордпрес. В чому причина? Розберіться будь ласка
1 відповідь
02.08.2021, 08:40
Переплутана фільтрація у категоріях
При натисканні на Категорії відкривається Менеджер категорій. При натисканні "Менеджер категорій" відкривається "Категорії".
6 відповідей
02.08.2021, 07:20
Можливість підключати кілька облікових записів монобанку
Доброго дня! Колись був доданий функціонал для підключення кількох акаунтів до монобанку: https://crm-onebox.com/ru/support/integration-with-onebox...
4 відповіді
02.08.2021, 07:01
Інтеграція продуктів CSV (Експорт) (помилка вивантаження)
Доброго дня! 1) Не працює галочка (при включенні даної галочки, обрана дія буде запущена один раз протягом декількох хвилин...) 2) Некоректно працю...
3 відповіді
01.08.2021, 15:22
Звіт з усіх гаманців
Раніше був такий звіт (приклад) Знаходився за посиланням "/admin/shop/finance/order/account/" Не можу знайти його в ОС, він у якомусь ви...
2 відповіді
01.08.2021, 13:39
os - не відкриває програму
1. Відкриваю додаток Платежі та Каса – перекидає на робочий стіл OS 2. Пробую відкрити кастомні кнопки із програми links - також не відкриває, а пе...
4 відповіді
не працює оплата тарифу
у листі надійшло два посилання на якусь форму: як її заповнити незрозуміло. Надішліть рахунок на оплату.
5 відповідей
01.08.2021, 09:33
Доопрацювання дії "Поставити бізнес-процес із закупівлі продуктів на співробітника"
Добридень! Прохання оцінити доопрацювання автоматичної дії "Поставити бізнес-процес із закупівлі продуктів на співробітника" щодо додаван...
3 відповіді
31.07.2021, 16:32
Мої процеси, відкриття в окремому вікні
Як зробити так, що завдання/замовлення з "мої процеси" відкривалися в окремому вікні На даний момент при натисканні на процес він відкри...
4 відповіді
31.07.2021, 13:22
Не спрацьовує процедура та не оновлюється таблиця товарів
Давно робили доопрацювання дії: Застосувати знижку до процесу в залежності від груп контакту, що працює на процедурі редагування процесу. Наразі ви...