1b.app
Скопійоване посилання -

Питання та відповіді за додатком «»

Категорії
Категорія
1 відповідь
Допоможіть розібратися у звіті CashFlow
Підкажіть, що означає "Повернення підзвітних коштів"? Які категорії видатків там можуть бути?
6 відповідей
Іменна ліцензія
27.09.2021, 16:41
OS: Виставлення рахунків wayforpay
Потрібна можливість формувати посилання на оплату wayforpay, в якому не буде відображатися сума та ІД процесу з якого він сформований. Наприклад у ...
10 відповідей
Oneboxconsulting (интегратор)
27.09.2021, 16:33
Доробка блоку "Перевірити наявність товарів у процесі за штрихкодом" (додавати знайдений продукт у процес при виконанні умов)
Прошу доопрацювати блок інтерфейсу процесу "Перевірити наявність товарів у процесі за штрихкодом" потрібно додати в ньому умову "дод...
2 відповіді
27.09.2021, 15:30
В одному з БП не відбувається змін статусів відправлення
Добридень! По одному бізнес-процесу не відбувається зміна статусів відправлення. (БП Prom) Взагалі їх не бачить від моменту створення. По решті всі...
1 відповідь
27.09.2021, 15:15
Помилка під час виведення даних у дашборд
Є дашборд. D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87&dashboardView=dashboard У дашборд виводяться пропущені дзвінки Якщо подивитись по п...
8 відповідей
Oneboxconsulting (интегратор)
27.09.2021, 15:12
Допрацювати параметри відображення кнопки видалення продукту з процесу
прошу доопрацювати налаштування відображення кнопки видалення продукту з процесу (блок "продукти таблицею") "Х" , а саме: - ві...
6 відповідей
27.09.2021, 14:25
OS - відсутні налаштування бізнес-процесу після його відновлення
Ось цей процес хтось помилково вилучив із системи https://multiform.crm-onebox.com/app/workflow/3/constructor/ я його відновив, скористався для цьо...
1 відповідь
27.09.2021, 13:45
Немає налаштувань для прав складу
Немає налаштувань складів у новому OneBox OS
12 відповідей
27.09.2021, 13:28
Підтягувати поля з мадженто
З мадженто із замовленням необхідно підтягувати поля: - Коментар (#comment) - підтягувати в додаткове поле - Поверх (#floor) - підтягувати у відпов...
4 відповіді
Іменна ліцензія
27.09.2021, 13:21
Де взяти токен OneBox для Київстару у версії OS?
В інструкції зазначено, що я маю прописати токен Бокса на сайті Київстару. Де в старій версії він я знаю. А в новій у додатку Київстар його немає. ...