1b.app
Скопійоване посилання -

поправити роботу змінної row:product_currency

у документах змінну "валюта продукту row:product_currency " замість валюти продукту процесу чи валюти продукту тягнеться валюта процесу прошу поправити . перевірялося ось тут https://azdon.crm-onebox.com/admin/customorder/order/26997/edit/. прошу поправити
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

У змінну ціни товару процесу виводиться вартість у валюті замовлення. Відповідно до ціни - валюта також виводиться замовлення.
03.11.2021, 17:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
У змінну ціни товару процесу виводиться вартість у валюті замовлення. Відповідно до ціни - валюта також виводиться замовлення.

млинець. це ж ... в інтерфейсі процесу в таблиці є поле валюти продукту, люди його заповнюють, а потім виходить, що його не вивести... так... це хоч комусь потрібно? ))) я зрозумів. без доопрацювання ніяк?
в дію "копіювати поля продуктів процесу" додати поле "Валюта ціни продукту процесу"
03.11.2021, 18:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


млинець. це ж ... в інтерфейсі процесу в таблиці є поле валюти продукту, люди його заповнюють, а потім виходить, що його не вивести... так... це хоч комусь потрібно? ))) я зрозумів. без доопрацювання ніяк?
в дію "копіювати поля продуктів процесу" додати поле "Валюта ціни продукту процесу" (копіювати значення поля "Валюта" таблиці продуктів процесу)

Подібні моменти - "палиця з двох кінців". Якщо змінити логіку змінної – з'явиться проблема у тих, хто її може використати вже роками. Тож подібні рішення я приймати не можу.
Єдине, що можу запропонувати, - це доопрацьовувати змінні ціни/валюти рівно в тій валюті, що зазначені в продукті процесу. Якщо це дійсно потрібно – це займе 1 годину.
04.11.2021, 13:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
в дію "копіювати поля продуктів процесу" додати поле "Валюта ціни продукту процесу" (копіювати значення поля "Валюта" таблиці продуктів процесу)

краще доопрацюйте це
"в дію "копіювати поля продуктів процесу" додати поле "Валюта ціни продукту процесу" (копіювати значення поля "Валюта" таблиці продуктів процесу)"
ціну у валюті таким чином можна отримати процесами і далі через додаткове поле вивести в документ, а ось з валютою повна засідка ... її ніяк отримати не вдається. Тому доопрацювання можливості копіювання валюти товару процесу в доп. поле мене цілком влаштувати
05.11.2021, 10:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

[quote
"в дію "копіювати поля продуктів процесу" додати поле "Валюта ціни продукту процесу" (копіювати значення поле "Валюта" таблиці продуктів процесу) Тому доопрацювання можливості копіювання валюти продукту процесу в додатковому полі мене цілком влаштувати
[/quote]
я можу це доопрацювати - займе 1 годину
05.11.2021, 15:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар