1b.app
Скопійоване посилання -

Питання та відповіді за додатком «»

Категорії
Категорія
2 відповіді
CEO, owwa.com.ua
21.01.2022, 08:48
Помогите, не пускает сотрудников в Onebox OS
Доброе утро, вчера нас обновили до Onebox OS и в 12 ночи сотрудников пускало, когда тестировали. Сегодня утром у всех пишет неверный логин или паро...
1 відповідь
2015880527 - Доопрацьовано функціонал дії "Надіслати повідомлення Viber"
Для дії "Надіслати повідомлення Viber" додано налаштування "Не надсилати повідомлення Viber якщо користувач вже отримував повідомлен...
1 відповідь
2015880555 - Додано налаштування до блоку "Останні події клієнта"
До блоку "Останні події клієнта" додано параметр "Показувати додаткові поля подій".
1 відповідь
2015880266 - Доданий фільтр процесів
У списку процесів додано фільтр "Показувати лише без підпроцесів"
9 відповідей
20.01.2022, 18:35
Підставлення тексту у таблиці вертикально
Є шаблон документа https://ultracash.crm-onebox.com/admin/shop/document/templates/14/control/ У ньому вказано параметр тексту writing-mode: vertica...
6 відповідей
20.01.2022, 17:51
Обновили сервер, але хвилинний крон працює з перебоями
Раніше нам писали, що проблема через те, що мало пам'яті Зараз пам'яті 16гб Але використовує система ті ж 6, що були і раніше Через це я п...
4 відповіді
20.01.2022, 17:50
Не працює швидкий пошук
При наборі в полі "Швидкий пошук" назви блоків не підтягуються
1 відповідь
20.01.2022, 17:04
Дія імпорту платежів
У дії Privat24 Autoclient Виписка за рахунками Є налаштування "Шукати платіж за датою та сумою" Поясніть, як вона працює. Мені треба так:...
7 відповідей
Відображення блоків на основі заповнення полів
Доброго дня! Мені потрібно, в залежності від інформації в дод. полі, показувати або не показувати універсальний блок. Зараз я бачу таку можливість ...
1 відповідь
Редирект з домену боксу
Прошу оцінити наступне доопрацювання: Потрібно зробити редирект домену vetzoopla.net на сторінку іншого домену при цьому має бути можливість потрап...