1b.app
Скопійоване посилання -

Питання та відповіді за додатком «»

Категорії
Категорія
1 відповідь
22.09.2022, 18:20
API v2
Изучил материал как мог!... Не понимаю как сделать отбор по ИД к списку продуктов - перепробовар все что только можно было. Маленький пример бы. Сп...
1 відповідь
Експорт платежів до Excel
У старій версії під платежами була функція експорту платежів до Excel. Як увімкнути таку функцію в новій версії?
4 відповіді
SSL сертифікат потрібно оновити
добрий день закінчується термін дії сертифіката SSL, купив новий (сказали він не продовжується, його лише встановлювати). Як можна перевстановити? ...
4 відповіді
Интегратор
22.09.2022, 15:52
Множить чати з тим самим клієнтом, і перше повідомлення не відображає
У мене з клієнтом особисте листування Але для нових клієнтів, що пишуть в автоматизації, варто направляти на "менеджерів". В результаті ...
7 відповідей
22.09.2022, 15:38
Інтеграція користувача бінотел та ванбокс
Як можна додати цю інтеграцію для нового користувача? основне завдання в тому, щоб по кліку за номером телефону цей телефон переносився в софтфон я...
23 відповіді
22.09.2022, 15:05
Завдання у календарі знову не відкривається при переході на етап
Завдання типу БП Зібрати замовлення не відкриваються знову при переході на будь-який етап у календарі. Завдання типу БП Просте завдання, наприклад,...
8 відповідей
22.09.2022, 14:32
На підставі одного значення фільтра - вставити інше значення в інший фільтр
Діти, потрібно допомогти вирішити завдання. Підозрюю, що треба робити доопрацювання. Ціль: на підставі значення одного фільтра продукту, потрібно з...
10 відповідей
22.09.2022, 13:56
Формула ціни
Доброго дня, як взнати за яким правилом формуються додаткові ціни для цього товару https://box.metrader.com.ua/app/product/199512/edit/?tabid=0 Дякую
7 відповідей
ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
22.09.2022, 13:24
Звук при новому сповіщенні
Раніше була можливість завантажити свій аудіо файл і він програвався при новому сповіщенні. Потрібна така функція в ОС, вже 2 клієнти просили, та і...
9 відповідей
ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
22.09.2022, 12:43
Не виходити налаштувати інтеграцію з Південно-контракт (нове апі)
Налаштувавши інтеграцію https://technosite.crm-onebox.com/app/settings/supplierugcontract2/ Категорії не підтягує Дію виключивши, бо мені потрібно...