1b.app
Скопійоване посилання -

Питання та відповіді за додатком «»

Категорії
Категорія
11 відповідей
11.07.2022, 01:09
Прорахунок доопрацювання: Відображати процес на потрібному Табі під час переходу на етап
Прошу прорахувати вартість розробки нової дії для етапів процесу, а саме: при переході на потрібний етап – відкривати процес на вибраному ТАБІ, а н...
2 відповіді
11.07.2022, 00:31
Якщо на 2х етапах вказано списати товар зі складу, то при переході між етапами вони спишуться двічі?
Є Етап В Обробці є етап зібрано. На двох етапах є дія продати вміст процесу. Якщо я перейду між етапами, то товар спишиться двічі чи тільки 1 раз н...
14 відповідей
09.07.2022, 17:14
Як видалити пошту з інтеграції
Добрий день. Чомусь у розділі Пошта з'явилася моя особиста пошта і на неї приходять повідомлення з мого боксу (раніше не приходили). Видалити ї...
2 відповіді
CEO, owwa.com.ua
09.07.2022, 17:00
Повернути калькуляцію для виділених бізнес процесів
Доброго дня, прохання повернути калькуляцію для поля "Сума" у виділених бізнес-процесах, наразі рахується "Оплачено", а сума не...
4 відповіді
Доробка додати name_ua в дію Експорт у форматі XML (Rozetka)
Експорт у форматі XML (Rozetka) додати осередок "Назва товару UA" Вже робили таке тут https://1b.app/ru/forum/online-stores/8418-yacheyk...
2 відповіді
Як пришвидшити відповідь на Форумі?
Створюю теми на форумі, але питання не береться до розгляду. І я зауважив, що це і на питаннях і на багах. Ніхто не каже скільки чекати. За моїми о...
2 відповіді
Повідомлення
Добрий вечір, де і як можна відключити сповіщення за оплату сервера, які починаються за 10 днів до закінчення оренди і по пам'яті по 20 разів н...
2 відповіді
08.07.2022, 16:03
Не працює імпорт товарів
Не працює імпорт товарів у xlsx Сигнал запуститься, але сторінка вибору стобців імпорту не запускається.
12 відповідей
08.07.2022, 15:44
Відкатати на нічний бекап ASAP
Сьогодні випадково видалив усі додатки з усіма налаштуваннями ось у цьому боксі https://crm.smartid.com.ua/ Будь ласка, відкотіть мою систему до по...
1 відповідь
08.07.2022, 15:29
Витяг за рахунками
Добридень! Підкажіть, будь ласка, як налаштувати так, щоб у автоматичній дії "Privat24 Виписка за рахунками для фіз.осіб" витрати з картк...