1b.app
Скопійоване посилання -

Питання та відповіді за додатком «»

Категорії
Категорія
4 відповіді
06.03.2023, 14:51
Доробка: Блок інтерфейсу "Продукти списком"
Діти, прошу прорахувати доробки по блоку “Продукти списком” в інтерфейсі, а саме: 1) Зробити можливість відображати лише одну кнопку “Вибрати/знай...
3 відповіді
06.03.2023, 12:37
Перестали відправлятись листи і смс з CRM
Перестали відправлятись листи з CRM також смс не відправляються і платежі перестали також підтягуватись
Не можу створити БП
Добридень! Хочу додати новий етап на БП, але не виходить https://rozumm.1b.app/app/workflow/2/constructor/ не можу натиснути на "зберегти"
1 відповідь
Oneboxconsulting (интегратор)
04.03.2023, 12:25
доробити дію "Знайти процес клієнта і перевести в обраний статус "
в дію "Знайти процес клієнта і перевести в обраний статус " додати опцію "ігнорувати клієнта процесу". якщо опція ввімкнена, то шукати по всіх проц...
7 відповідей
04.03.2023, 00:38
Розрахунок доопрацювання: Відкриття потрібне ТАБа на певному етапі
Хлопці, можете прорахувати доопрацювання створення нової дії. Суть проблеми: річ у тому, що на певних етапах мені потрібно відкривати БП на певному...
8 відповідей
Черезмірне стиснення фотографій
При завантажені фотографій в OneBox фотографії втрачають якість. Вага орігіналу 774Кб Вага після завантаження 142Кб Чи можливо це виправити?
1 відповідь
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
03.03.2023, 17:23
Оцінити доробку методу забирання запису дзвінків mobileAPI від Київстар
В Київстара зявилось АРІ для отримання запису дзвінка через лінію 044 без підключення тарифу FMC, що дозволяє не програвати клієнту запис Цей дзвін...
3 відповіді
менеджер
03.03.2023, 14:18
Чи є можливість порахуват різницю дат продуктов, тобто поточну дату (дату розрахунку) і дату в додатковому полі
Мета задачі взяти додаткове поле товару (в якому записана якась дата) і далі порахувати відь сьогодняшньої дати скільки пройшло днів і потім записа...
11 відповідей
03.03.2023, 10:28
Інтеграція продуктів XML (Експорт) - не створюються категорії товарів і не відбувається додавання товарів в категорію
Для експорту використовуємо дію: Інтеграція продуктів XML (Експорт) Прописали шляхи до масивів даних, скрін 1296 PATH к массиву продуктов: channel/...
4 відповіді
Експорт файлу OneBox - Prom. ПОМИЛКА файлу
Доброго дня. 3 скріна проблеми прикріплені. З вчорашнього дня не формується файл для передачі на Пром. З останнього що робили - додали нові товари ...