1b.app
Скопійоване посилання -
Як отримувати дані по частинах на запит api/v2/order/get/, використовував offset, page, part, нічого не допомагає, в параметрах квері, в тілі запиту. Limit – працює, а як отримати наступну порцію даних – не зрозуміло
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

https://tppr.me/ZagyOk limit+ ordertype+ filter-> lastid
тобто. з останньої отриманої відповіді берете lastid та шлете у наступний
22.05.2024, 17:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Владислав
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
І ще така проблема, якщо додавати в json data orderproductfields за запитом api/v2/order/get/, то жодне поле з orderproductfields не повертається, наприклад мені потрібно дізнатися supplierinfo:
"fields": [
"id",
"name",
...............
],
"Orderproductfields": [
"id",
"name",
"count",
"price",
"productcurrency",
"discountsum",
"discountpercent",
"pricewithdiscount",
"pricewithvat",
"pricewithoutvat",
"productsumwithvat",
"productsumwithoutvat",
"producttaxvalue",
"supplierinfo",
"productinfo"
],
22.05.2024, 17:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дайте повний json будь ласка, на перший погляд все ok. У полях додавали ключ "Orderproducts"? Він потрібен щоб спочатку віддавалися продукти процесу, а через ордерпродукції ви вже керуєте які поля потрібні
23.05.2024, 10:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

{
"поля": [
"id",
"ім'я",
"опис",
"робочий процес",
"автор",
"клієнт",
"статус",
"замовити продукти",
],
"orderproductfields": [
"інформація про постачальника",
"інформація про продукт"
],
"ліміт": MAX_LIMIT,
"ordertype": "DESC",
"фільтр": {
"workflowname": "Проект",
}
}
Це повний json після запиту /api/v2/order/get/
23.05.2024, 16:06
Оригінальний коментар доступний на версії: en

json невалідний. Перевіряйте валідність json перед відправкою.
1. в limit неприпустиме значення, рядок потрібно повертати в лапки або там має бути число
2. після workflowname": "Project" стоїть кома - в json так не можна
3. Та ж ситуація з rderproducts",
валідність можна перевіряти наприклад тут http://json.parser.online.fr/
23.05.2024, 16:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я забув для limit змінити змінну на число, в MAX_LIMIT знаходиться число 200. Я прибрав коми зайві, такий же результат, без полів orderproducts
"fields": [
"id",
"name",
"author",
"client",
"status",
"Orderproducts"
],
"Orderproductfields": [
"supplierinfo",
"productinfo"
],
"limit": 200,
"Ordertype": "DESC",
"filter": {
"workflowname": "Logistics Realization"
}
23.05.2024, 17:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дайте, будь ласка, посилання на свій бокс і файлик з повним тілом запиту який шлеться, я запрошу токен для апі і повторю запит + подивлюся результат.
23.05.2024, 18:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Посилання на бох - https://box.fialan.com
23.05.2024, 18:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вас не збентежило що ви запитуєте продукти для БП у який не додаєте продукти? Мене якось збентежило.
Тримайте запит у якому віддаються продукти хоч якісь, це перший-ліпший процес у якого вони є.
curl -X 'POST' \
'https://box.fialan.com/api/v2/order/get/' \
-H 'accept: application/json' \
-d' {
"fields": [
"id",
"name",
"author",
"client",
"Orderproducts"
],
"Orderproductfields": [
"supplierinfo",
"productinfo",
"id",
"count",
"price"
],
"limit": 2,
"Ordertype": "DESC",
"filter": {
"id": 209231
}
}'
відповідь
{"status":1,"dataArray":[{"id":"209231","name":"чччч","orderproducts":[{"id":"1785","count":"8.000" ,"price":"0.0300","supplierinfo":[],"productinfo":[]},{"id":"1786","count":"745.000","price":"0.1000"," supplierinfo":[],"productinfo":[]},{"id":"1787","count":"272.000","price":"0.5000","supplierinfo":[],"productinfo": []},{"id":"1788","count":"0.000","price":"100.0000","supplierinfo":[],"productinfo":[]}],"client":{ "id":"90500","companys":[],"namefull":"ччч чч","name":"чч","namemiddle":"","namelast":"чч","phones" :["чч","чч","чч"],"emails":["чч"]},"author":{"id":"90500","companys":[],"namefull": "чч","name":"чч","namemiddle":"","namelast":"чч","phones":["чч","чч","чч"],"emails":[ "чч"]}}]}
24.05.2024, 10:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У БП Logistics Realization є Supplier, але я можу отримати тільки його id в customfields, наприклад для id = #1022577:
'supplier30': {'key': 'supplier30', 'name': 'Supplier', 'value': '159***'}
Якщо не можна отримати supplierinfo, то може отримати окрему інформацію про Supplier за його id?
24.05.2024, 14:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви плутаєте додаткові поля процесу, які створюєте і називаєте самі з базовими полями системи. supplierinfo це інформація про постачальників продукту процесу (товару, який ви додали в таблицю товарів), дане поле не має жодного зв'язку з додатковим полем.
Якщо у Вас у додатковому полі процесу supplier30 зберігається ідентифікатор користувача системи, Ви можете отримати інформацію про нього окремим запитом методом contact/get, передавши туди його ідентифікатор згідно з документацією.
24.05.2024, 14:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар