1b.app
Скопійоване посилання -

Форум користувачів OneBox

Скористайтеся форумом користувачів OneBox, щоб отримати відповідь на будь-яке ваше питання. Більше 200 співробітників і партнерів щодня відповідають на питання всередині спільноти OneBox

Категорії
Категорія
1 відповідь
Друк цінників для переміщення
Доброго дня, не можемо надрукувати цінники для переміщення https://box.peresvitbrand.com/app/document/pricecode/add/?transactionid=110056 через вел...
6 відповідей
29.06.2022, 10:27
Розподіл чатів по ролі
Є 2 дії Перетворити повідомлення telegram на чат Перетворити повідомлення viber на чат Тут можна вказати або конкретного співробітника якого буде с...
2 відповіді
Іменна ліцензія
29.06.2022, 10:00
Моле
При копіюванні поля "Мультисписок контактів" у підпроцес переноситься тільки перше значення поля мультисписок. Пробував робити перенесенн...
1 відповідь
28.06.2022, 19:29
Як додати до списку ттн вже створену ттн?
Створивши через додаток накладну як її перенести, щоб вона була в списку накладних.
8 відповідей
28.06.2022, 17:42
Покращення - Видалення ТНН Нової пошти із замовлення клієнта
Добрий день. Прошу розглянути можливість доопрацювання "Видалення ТТН Нової пошти із замовлення клієнта та кабінету НП одним кліком". Зар...
1 відповідь
28.06.2022, 15:34
Помилки після оновлення на MVP
1. Немає прив'язки до замовлення постачальнику до замовлення клієнта. Ось тестове замовлення https://crm.marketmebeli.com/admin/customorder/tes...
8 відповідей
28.06.2022, 14:17
Додавати продукт до категорії переміщенням
Додавати продукт до категорії переміщенням Чи можна зробити що б у перегляді продуктів "Категоріями" можна було додавати продукт до катег...
1 відповідь
Поле "Склад оприбуткування"
Наскільки мені відомо, у таблиці продуктів в стандартному інтерфейсі можна виводити "Склад оприбуткування". У нас його немає у стандарті....
3 відповіді
Не працює блок завантаження файлу у процесі
Добрий день. Не працює блок завантаження товарів із файлу у процесі "Прихід товару". Тобто. я вибираю файл, а він не підтягується до бокс...
1 відповідь
28.06.2022, 13:11
Одиниці виміру з плаваючою точкою
Є бізнес процес із продуктами списком, є колонка із одиницею виміру та кількістю. Як вказати, наприклад 3.5? У мене є можливість ставити тільки ціл...