1b.app
Скопійоване посилання -

розробка CRM для ветеринарної клініки

потрібно розробити CRM для ветеринарної клініки
нічого складного у плані процесів
Мабуть найнезвичайніше це картка вихованця - там має бути фото, фото власника, паспорт тварини та вік.
+ мінімальний бух облік у системі
Оригінальне питання доступне на версії: ru «Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Відповіді:

Звичайно, я можу вам у цьому допомогти! Розробка CRM для ветеринарної клініки – чудова ідея. Ось кілька ключових моментів, які слід враховувати:
- CRM повинен мати зручний інтерфейс для зручної навігації.
- Він повинен містити такі функції, як керування клієнтами, планування зустрічей і керування медичною документацією.
– Картка тварини, про яку ви згадали, є важливою та має містити фото тварини, фотографію власника, паспорт тварини та вік.
- Щоб забезпечити безперебійну роботу, доцільно мати мінімальні облікові можливості, інтегровані в систему.
- Ви можете знайти корисний посібник щодо створення власної системи CRM за цим посиланням: https://www.cleveroad.com/blog/how-to-build-your-own-custom-crm-system/
Сподіваюся, ця інформація буде для вас корисною! Дайте мені знати, якщо у вас виникнуть додаткові запитання.
12.08.2023, 12:47
Оригінальний коментар доступний на версії: en

не допоможе, тому що тут на всі такі посилання noopener, nofollow =)
14.08.2023, 15:20
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар