1b.app
Скопійоване посилання -

Форум користувачів OneBox

Скористайтеся форумом користувачів OneBox, щоб отримати відповідь на будь-яке ваше питання. Більше 200 співробітників і партнерів щодня відповідають на питання всередині спільноти OneBox

Категорії
Категорія
1 відповідь
2015903721 - Дооправцьоване поле з типом галочка
Для додаткового поля продукту процесу з типом галочка додано можливість проставити або відмінити галочку відразу по всіх позиціях.
1 відповідь
2015902841 - Доопрацьовано функціонал інтеграції з CS-cart
Для інтеграції з CS-cart додано налаштування "Додавати використані при заказі подарункові сертифікати як фіктивні продукти".
1 відповідь
30.06.2022, 23:05
Чи не інтуїтивний інтерфейс магазину додатків
Коли входиш до магазину, створюється відчуття, що це весь список доповнень і просто фільтрація. Якщо не знати, що насправді ліворуч це меню з іншим...
9 відповідей
30.06.2022, 16:49
Створити процес на основі значення додаткового поля контактної картки.
Доброго дня! У процесі використовується дія "Створити процес на основі значення додаткового поля контактної картки". Поле порожнє, але пр...
4 відповіді
Іменна ліцензія
30.06.2022, 16:37
Оцініть доробку для дії "Інтеграція контактів XML (Експорт)"
Потрібна можливість вивантажувати у файл тільки ті контакти, які були змінені за останню годину. Оцініть, будь ласка. Бокс на OS.
6 відповідей
Не додається новий співробітник
Чому я не можу додати працівника? Скрін прикріпив https://gadgetopt.crm-onebox.com/ Натискаю додати і нічого не відбувається
2 відповіді
30.06.2022, 15:10
Необходимо продлить OneBox, до окончания осталось -7 дней
Необходимо продлить OneBox, до окончания осталось -7 дней оплата була здійснена 22-06
1 відповідь
30.06.2022, 13:59
Права на категорію оплат
Співробітник https://datapoint.center/admin/shop/users/permissions/195069/ У правах ролі видав доступ лише з 1 категорію оплат У картці перевірив,...
9 відповідей
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія
30.06.2022, 13:11
Не створилися процеси автоматичної дії
Добрий день. Варто дію "згенерувати БП за групами" у задані дні та час. Процеси згенерувалися не по всій групі. Приклад по контактах де Б...
25 відповідей
30.06.2022, 13:04
Передача іншої мови для Опенкарт
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, я переклала деякі фільтри на українську мову. В опенкарті укрверсія не відображається. У чому може бути причина...