1b.app
Скопійоване посилання -

Форум користувачів OneBox

Скористайтеся форумом користувачів OneBox, щоб отримати відповідь на будь-яке ваше питання. Більше 200 співробітників і партнерів щодня відповідають на питання всередині спільноти OneBox

Категорії
Категорія
7 відповідей
01.12.2022, 13:55
Про хроніку OneBox-a або новий неформальний блог
Всім привіт! Мене звуть Максим Мірошниченко, я є CEO компанії OneBox. Колись дуже давно я придумав цей софт, спочатку сам багато чого закодив. У ць...
2 відповіді
01.12.2022, 09:58
не імпортуються дані з приват24 для фізичних осіб
Налаштування не змінювалися дані не передаються з 25 числа
1 відповідь
01.12.2022, 00:07
Не створюється зарплатний процес при настроюванні KPI у картці контакту
При створенні KPI у картці контакту не створюються зарплатні процеси. При налаштуванні KPI для ролей все прибл. В чому проблема? https://one-box.sh...
1 відповідь
2015952295 - Доопрацьовано функціонал способу відображення Канбан
Для способу відображення процессів Канбан: в блоці "Друк по шаблону" (вікна массового редагування) додано налаштування з вибором додатков...
1 відповідь
2015952902 - Додано налаштування в дію "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS"
Для дії "PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS" додана можливість формувати файл та передавати інформацію з додаткових полів категорії
1 відповідь
2015952120 -Додано налаштування розрахунку цііни
Додано налаштування, яке дозволяє робити розрахунок середньої ціни закупки по товарах, у яких є залишки на складах.
1 відповідь
30.11.2022, 22:05
API доступ до центру повідомлень
Підкажіть будь ласка, як можна отримати доступ API до центру повідомлень OS?
3 відповіді
Не відображається товар
Сьогодні перестав відображатись у деяких замовленнях товар, як на скрині. Ті він додається, обліковується, але не відображається. В чому може бути ...
4 відповіді
Друкарня "Друкарик"
30.11.2022, 14:54
Не працює новий кабінет НП. Інші кабінети працюють
Добрий день. Не створюються ТТН НП в одному з кабінетів. При створенні НП неправильно підтягується ПІБ відправника хоча в налаштуваннях стоїть так
1 відповідь
Друкарня "Друкарик"
30.11.2022, 14:54
Не працює новий кабінет НП. Інші кабінети працюють
Добрий день. Не створюються ТТН НП в одному з кабінетів. При створенні НП неправильно підтягується ПІБ відправника хоча в налаштуваннях стоїть так