1b.app
Скопійоване посилання -

Форум користувачів OneBox

Скористайтеся форумом користувачів OneBox, щоб отримати відповідь на будь-яке ваше питання. Більше 200 співробітників і партнерів щодня відповідають на питання всередині спільноти OneBox

Категорії
Категорія
1 відповідь
2015958531 - Додано дію створення склада
Додано дію "Створити новий склад". Назва складу буде взята з назви процессу в якому він створюється.
2 відповіді
Файли інтеграції для Opencart 4
Хочу створити новий сайт на опенкарт 4 й версії скажіть чи є файли для інтеграції для Opencart 4?
1 відповідь
09.01.2023, 16:10
Не записується коментар через форму реферала
Заповнюю форму реєстрації реферала і поле коментар нікуди не записується
2 відповіді
09.01.2023, 14:27
Хвилинний крон працює у майбутньому
добрий день Підкажіть, хвилинний крон працює на хвилину в майбутньому З чим пов'язано?
8 відповідей
09.01.2023, 14:25
Доопрацювати дію "Записати хто платник у створеній ТТН у додаткове поле процесу"
Необхідно оцінити дію на етап: "Записати хто платник у створеній ТТН у додаткове поле процесу" - налаштування у дії "Додаткове поле, в яке записати...
2 відповіді
09.01.2023, 14:15
Не підтягує ім'я клієнта з facebook
1.Налаштували інтеграцію з месенджером і коли клієнт пише в чат, то в СРМ не приходить його ім'я, розширений доступ до маркера pages_messaging і pu...
1 відповідь
2015958942 - Доопрацьовано функціонал звіту "Таблиця завдань/замовлень/проектів"
Для блоку конструктора звітів "Таблиця завдань/замовлень/проектів" додано налаштування "Блок пошуку полів за назвою"
1 відповідь
2015957656 - Додано налаштування в дію "Двухстадійна оплата LiqPay/Змінити статус блокування коштів"
Для дії "Двухстадійна оплата LiqPay/Змінити статус блокування коштів" додано налаштування "Завжди використовувати суму платежа із д...
1 відповідь
2015956295 - Додано налаштування в дію
Для дії "Універсальний імпорт продуктів" додано налаштування "Шукати продукти за поєднанням значень полів" ,варіант "ID продукту в Onebox", щоб шу...
10 відповідей
08.01.2023, 14:37
Швидкість обробки тексту в полі пошуку
Будь ласка, прискоріть обробку введення тексту в поле глобального пошуку. Зараз після натискання на іконку є якась затримка, через яку не вводяться...