1b.app
Скопійоване посилання -

Форум користувачів OneBox

Скористайтеся форумом користувачів OneBox, щоб отримати відповідь на будь-яке ваше питання. Більше 200 співробітників і партнерів щодня відповідають на питання всередині спільноти OneBox

Категорії
Категорія
1 відповідь
Іменна ліцензія
22.03.2023, 22:46
Експорт зображень товару на Хорошоп
Доброго дня. Помітили, що при експорті товарів в Хорошоп, нові зображення додаються до існуючих без перезапису раніше імпортованих. Коли додаємо в ...
6 відповідей
22.03.2023, 20:30
Зупинка та архівація oneBOX
Доброго дня, я поставив бізнес на паузу, що робити в такому випадку з onebox?
1 відповідь
22.03.2023, 17:29
Через імпорт вказувати наявність продукта у постачальника ?
Чи можливо через один з імпортів вказати наявність у постачальника Мова іде про чекбокс що на фото.
Необхідно, щоб відповіді менеджера з процесу відображалися в додатку "Чат" - допрацювання
Зараз, коли менеджер відповідає клієнту з процесу, його відповідь видно тільки в процесі. В діалог з клієнтом в додаток "Чат" вона не попадає. Це н...
Потрібна кастомізація блоку "Стрічка коментарів"
1. Клієнт хоче мати окремий блок "Коментарі", в якому відображалися тільки коментарі менеджера (без сторонніх повідомлень, бо через них губляться в...
1 відповідь
OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
22.03.2023, 12:34
Візуалізувати помилку активації облікового запису
Ось тут https://univer.1b.app/client/activation/ При натисканні на кнопку "Активувати", якщо дані некоректні чи порожні поля – жодної пом...
1 відповідь
22.03.2023, 11:15
не можу знайти свій onebox
не можу знайти свій onebox при вході за номером телефону, раніше я заходив поштою, але тепер немає такої можливості. як вирішити цю проблему?
1 відповідь
ProfiCRM-UA
22.03.2023, 09:55
Запис розмови додається до процесу, але не відтворюється.
Доброго дня. Запис розмови додається до процесу, але не відтворюється. В подіях запис відтворюється. Права доступу перевірили всі можливі. Підкажіт...
1 відповідь
Не оновлюються зображення через Універсальний імпорт продуктів (xml/json)
Добридень. Не оновлюються зображення через Універсальний імпорт продуктів (xml/json) Галочка оновлювати картинки вибрано. Прошу допомогти. box....
7 відповідей
Интегратор
22.03.2023, 00:10
Розробникам. Помилка. Не відображаються підпроцеси
https://solidenglishschool.1b.app/24739/ налаштований блок підпроцесів на виведення завдань з угоди. Якщо блок зверху, він відображає завдання, якщ...