1b.app
Скопійоване посилання -

Форум користувачів OneBox

Скористайтеся форумом користувачів OneBox, щоб отримати відповідь на будь-яке ваше питання. Більше 200 співробітників і партнерів щодня відповідають на питання всередині спільноти OneBox

Категорії
Категорія
2 відповіді
НЕ виходить знайти замовлення за номером замовлення
Доброго дня. Стикнулися з такою проблемою: при пошуку замовлення у CRM, деякі з них за номером замовлення не знаходяться. Хоча за іншими даними їх ...
2 відповіді
Баг з коментарями
При написанні коментаря в описі бізнес процесу після натискання символу @ випадає список з данними, при виборі їх вони не підтягуються в текстове поле
2 відповіді
Як встановити 2 додатки телеграм у бокс?
Потрібно встановити та підключити 2 api ключі від бота в ТГ і вивести в одне вікно чату в боксі? Бокс пише помилку: Відбулася помилка під час встан...
3 відповіді
Як подружити чат з фейсбук месенджер та телеграм?
Як подружити чат з фейсбук месенджер та телеграм? Повідомлення приходять тільки у фейсбук месенджері, як зробити щоб вони відображалися в чаті і ав...
1 відповідь
Не відображаються дзвінки Київстар у додатках
Доброго дня. Налаштували інтеграцію з провайдером Київстар у ONEBOX OS. Створили користувачів та налаштували доступи у додатках. Зі сторони Київста...
4 відповіді
Надсилання листів
Виникла така проблема. Потрібно зі змінної містить рядок, на шаблоні для відправки повідомлень поштою виділити підрядок. {|$managername|} зокрема і...
3 відповіді
26.04.2023, 11:52
Не виконується процедура при переключенні на етап
При переключенні на етап є можливість запускати процедуру для іншого бізнеспроцесу (якщо я правильно зрозумів) https://sambag.crm-onebox.com/admin...
1 відповідь
26.04.2023, 11:04
як видалити виробництво / товар
неправильно зробила виробництво. тепер мені треба видалити і щоб усе повернулося назад. Проте пише що видалити не можу оскільки товари беруть участ...
2 відповіді
Як через імпорт xlsx очистити значення картки продукту?
Завдання у картках продуктів очистити поля "Зовнішній id" та "Модельний ряд (серія, колекція)" Як це зробити масово? Спробував через експорт xlsx...
2 відповіді
26.04.2023, 09:19
Некорректно спрацьовує функція експорт-імпорт workflow з JSON файлу
При створенні нового бізнес-процесу шляхом використання функціоналу "експорт-імпорт workflow з JSON файлу" в новостворений бізнес-процес не перенос...