1b.app
Скопійоване посилання -

Форум користувачів OneBox

Скористайтеся форумом користувачів OneBox, щоб отримати відповідь на будь-яке ваше питання. Більше 200 співробітників і партнерів щодня відповідають на питання всередині спільноти OneBox

Категорії
Категорія
3 відповіді
Не відображається кнопка "відправити в" у додатку "облікові таблиці"
Скрін 1 - треба щоб менеджер мав доступ до кнопки відправити, а саме зайти в картку контакту, відправити в облікові таблиці, а звідти відправити у ...
9 відповідей
менеджер
14.06.2023, 11:05
За який період дія "Импорт процессов с Kasta.ua" витягує дані з Каста і намагається додати в базу ?
В налаштуваннях дії "Импорт процессов с Kasta.ua" (яка працює на хвилинному кроні) не вказано за який періоди система буде брати дані з Kasta і імп...
1 відповідь
OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
14.06.2023, 10:38
Доопрацювання для звіту з продажу деревом категорій
Тут https://fr-auto.1box.link/app/report/desiner/26/view/?order_fromfiltercustomdata...
2 відповіді
CEO, owwa.com.ua
14.06.2023, 10:04
Глобальний пошук не шукає по базі знань
Доброго дня, Виправте будь ласка роботу глобального пошуку з базою знань. Наприклад, шукаємо інформацію по роботі з Monobank і в самій базі знань...
3 відповіді
13.06.2023, 16:34
Не можу зайти в бокс
Не можу зайти в бокс pandaopt.1box.link, видає
2 відповіді
13.06.2023, 16:31
API як користувач
Доброго дня! Не зрозуміла ситуація з RestAPI Воно виступає як співробітник і з’їдає одну сесію (корстувача) Тому через нього не може підключтись ...
Доробка автоматизації імпорту складських залишків у гугл таблицю
Добридень! є ось така дія воно вивантажує дані зі складу все працює добре але нам потрібно доопрацювати цю дію можна додати в нього можли...
Оформлення замовлення в кошику для клієнта
Добридень! Чи можна оцінити доопрацювання для розділу "кошик" в особистому кабінеті зараз у ній можна оформляти замовлення тільки на фіз. можете оц...
1 відповідь
13.06.2023, 11:26
Видаляються зображення товару при
Вітаю Коли вмикаю дію "Очистити дані про віддалені продукти", видаляються фото у невіддалених продуктах. Навіть якщо я фото продукту додав через по...
17 відповідей
13.06.2023, 09:56
Установка додаток мультичат
Потрібно активувати/установити мультичат Програма встановлена, але немає ні налаштувань, нічого, порожня сторінка, в боксі вона не з'явилася, хоча ...