1b.app
Скопійоване посилання -
У зв'язку з бажанням перейти на оренду "Тариф 3", де обсяг зберігання становить 30гб. є необхідність почистити бокс smartok.org.ua.
На даний момент коробкова версія на двох користувачів розміщується на хмарному сервері hvosting.ua розміром 170гб, зайнято 96гб, 45гб бекапи щогодини видалити лише 4гб.
Завдання почистити бокс до необхідних 30гб, попередньо вказавши, що буде видалятися?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

для того щоб зрозуміти взагалі ви влізете в тариф 3 чи ні - потрібно дідати аналітику ваших даних на вашому сервері і описувати що доведеться видалити
це займе 1ч
17.06.2021, 08:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Premium-партнер
OneBox CTO написав:
для того щоб зрозуміти взагалі ви влізете в тариф 3 чи ні - потрібно дідати аналітику ваших даних на вашому сервері і описувати що доведеться видалити
це займе 1ч

Чи правильно я вас зрозумів, що ви визначите, що потрібно видалити, проінформуєте мене про це, і при моєму підтвердженні видаліть обумовлене?
17.06.2021, 16:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олянчук Володимир Іванович писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox production
Premium-партнер
OneBox CTO написав:
для того щоб зрозуміти взагалі ви влізете в тариф 3 чи ні - потрібно дідати аналітику ваших даних на вашому сервері і описувати що доведеться видалити
це займе 1ч

Чи правильно я вас зрозумів, що ви визначите, що потрібно видалити, проінформуєте мене про це, і при моєму підтвердженні видаліть обумовлене?

так, вірно
17.06.2021, 17:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар