1b.app
Скопійоване посилання -

можливість редагувати довідник не відкриваючи запис, а одразу у переліку рядків

Привіт питання стосовно зручності довідника об'єктів (розділ довідник).
У нас часто співробітник вносить коригування до довідників і зараз немає можливості вносити зміни відразу до довідника при відображенні в таблиці рядків, можна тільки відкриваючи кожний рядок довідника вносити зміни. Оцініть скільки годин буде доробка, щоб можна було редагувати значення як в Ексель відразу в таблиці...?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Там можна зробити експорт (перед цим накласти фільтр), а потім імпорт
В екселі можна зручно виправити.
Якщо робити доопрацювання правильно то думаю тут 5-10 годин не менше (оскільки поле має різні типи даних + зв'язки з довідниками)
Точну цифру я думаю вам скажуть експерти
24.02.2021, 22:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Полторак Сергій писав/ла:
Оцініть скільки годин буде доробка, щоб можна було редагувати значення як в Ексель відразу в таблиці...?

Робити щось подібне як спосіб відображення таблицею (в контактах чи процесах) - не думаю, що це займе менше 20 годин, враховуючи наявність у довідниках зв'язків між довідниками.
Як варіант можна зробити швидке редагування (по подвійному кліку в комірку відкривається швидке редагування, як приклад – назва у списку продуктів) – це займе близько 5 годин
25.02.2021, 16:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:

Полторак Сергій писав/ла:
Оцініть скільки годин буде доробка, щоб можна було редагувати значення як в Ексель відразу в таблиці...?

Робити щось подібне як спосіб відображення таблицею (в контактах чи процесах) - не думаю, що це займе менше 20 годин, враховуючи наявність у довідниках зв'язків між довідниками.
Як варіант можна зробити швидке редагування (по подвійному кліку в комірку відкривається швидке редагування, як приклад – назва у списку продуктів) – це займе близько 5 годин

Здрастуйте, дякую за розрахунок обсягу, поки не готові стільки за це заплатити, при тому що довідниками не тільки ми користуємося... Покористаємося поки що є
01.03.2021, 09:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар