1b.app
Скопійоване посилання -

Чому мене підписує на чужі топіки?

Відповіді:

якщо топік був створений до того як ви відписалися ви все одно отримаєте повідомлення
04.02.2021, 09:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
якщо топік був створений до того як ви відписалися ви все одно отримаєте повідомлення

Топики створюються, і одразу приходять мені повідомлення. (Це нові топіки)
Я не підписувався на них. І не маю з ними нічого спільного.
04.02.2021, 10:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
якщо топік був створений до того як ви відписалися ви все одно отримаєте повідомлення

Тож не в цьому проблема.
Ще раз, як відбувається.
1. Я не підписаний не на які категорії
2. Створюю тикет, вказуючи категорія Телефонія
3. Мене підписує на мій тикет – це правильно
4. Мене підписує на категорію Телефонія
У результаті через п.4 я отримую повідомлення по всіх нових чужих тикетах.
04.02.2021, 10:03
https://qube-soft.com/ crm erp onebox qubesoft внедрение аналитика 1с интегратор Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня така логіка у форуму. При створенні топіка в якусь категорію вас на категорію автоматично підписує. При створенні іншим користувачем топіка в категорії - вас підписує цей топік, оскільки раніше вас підписало на категорію.
04.02.2021, 10:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
dev написав:
Доброго дня така логіка у форуму. При створенні топіка в якусь категорію вас на категорію автоматично підписує. При створенні іншим користувачем топіка в категорії - вас підписує цей топік, оскільки раніше вас підписало на категорію.

Зрозумів.
Підкажіть, як відписатися від категорії?
04.02.2021, 10:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У списку топіків зліва є список категорій. При натисканні на одну з них відкривається сторінка категорії, де вгорі буде відповідна кнопка
04.02.2021, 10:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
dev написав:
У списку топіків зліва є список категорій. При натисканні на одну з них відкривається сторінка категорії, де вгорі буде відповідна кнопка

Дякую"
04.02.2021, 11:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Бодяко Дмитро
dev написав:
Доброго дня така логіка у форуму. При створенні топіка в якусь категорію вас на категорію автоматично підписує. При створенні іншим користувачем топіка в категорії - вас підписує цей топік, оскільки раніше вас підписало на категорію.

Чи можна вернути попередню логіку? Можна спамити пошту. Навіщо таке овонлення зробили?
05.02.2021, 14:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар