1b.app
Скопійоване посилання -

Оцінити автоматизацію для довідника

Підрахунок поля довідника на основі формули
Допрацювати дію при додаванні та редагуванні запису довідника
1) Можливість вказати умову спрацювання дії. Вказуємо поле довідника, яке потрібно перевіряти. Вказуємо умову перевірки (Дорівнює, Більше, Менше, Більше або рівне, Менше або рівне, Не рівне, Значення не має, Не пусте (поле заповнене будь-яким значенням)). Вказуємо поле довідника, або значення, яке потрібно перевіряти. Або вказуємо без умови, тоді дія спрацьовує завжди.
Наприклад, маємо 3 поля у справочнику. Ставимо умову: 1-е поле більше 20. Якщо значення першого поля більше ніж 20, то дія спрацьовує
2) Можливість вказати формулу за якою розрахувати значення поля довідника:
3) Можливість підрахувати значення, які додаються у поточному записі.наприклад, я заповнюю поля 1 і 2, а поле 3 потрібно розрахувати автоматично за формулою 1*2
4) Вказати змінну потокову та попередню - наприклад маємо 2 записи https://i.imgur.com/dyQSGFk.png одного поля, при додаванні нового запису потрібно взя
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Вітання. Я хіба не оцінював цей же функціонал тиждень-півтора тому?
20.10.2020, 11:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Вітання. Я хіба не оцінював цей же функціонал тиждень-півтора тому?

оцінював, треба тут прописати оцінку, там 23 год.
20.10.2020, 12:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

не розумію тебе зовсім. Та тема загубилася в тебе кудись чи ти тз змінив?
20.10.2020, 13:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

якщо тз не змінювали, то оцінка 23 год, як і раніше
20.10.2020, 15:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар