1b.app
Скопійоване посилання -

Серверна версія OneBox перестала працювати

Раніше купував версію Onebox для встановлення на своему сервері. Щойно вона перестала працювати. Робить редирект сторінки при вході сама на себе. Як меня відремонтувати її?

Відповіді:

Доброго дня.
Схоже на те, що у вас проблеми с базою данних або диском - бачу биті таблиці в базі данних.

Якщо у вас коробка на своєму сервері, то у вас є 2 варіанти рішення:
- вирішити питання за допомогою свого системного адміністрора, який займається підтримкою вашого сервера та onebox
- вирішити питання за допомогою нашого спеціаліста - за 3 години він проведе аналіз бази данних та диску на вашому сервері, і що можна буде - відремонтує, або надасть наступні рекомендації для вашого серверу (якщо рішення вже залежить не від нас, наприклад заміна диску)

Якщо вам потрібно буде виставити рахунок для вирішення питання за допомогою нашого спеціаліста - дайте відповідь в цій темі.
Гарного дня.
15.10.2024, вторник, 09:01

Шевченко Константин Вячеславович
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Яка ціна питання за допомогою вашого фахівця?
15.10.2024, вторник, 13:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вартість 1 години нашого спеціаліста коштую 36 $
15.10.2024, вторник, 13:25

Підходить. Давайте зробимо це. Будь ласка, відновіть мені працездатність системи.
15.10.2024, вторник, 14:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

З того, що вдалося проаналізувати маючи обмежені доступи - найімовірніше у вас були проблеми з дисковим простором, що призвело до пошкодження таблиць у базі даних.
Але хороше тут те, що критично-важливі таблиці не були пошкоджені - а тому що ми не маємо доступів до файлів бази даних на сєврері (я так зрозумів у вас якийсь хостинг) - ми внесли зміни в конфігурацію для роботи з новими таблицями БД.
На даний момент роботу системи, наскільки я бачу - відновлено.
15.10.2024, вторник, 16:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар