1b.app
Скопійоване посилання -

Наскільки актуальні спливаючі чати у 2022 році?

Є питання яке не відноситься до OneBox?
Ви можете створити топік і там описати питання - вам обов'язково дадуть відповідь. Створити топік
Привіт усім! Зробили нещодавно на нашому сайті https://bezpeka.club/ вікно, що вистрибує (типу чат з менеджером). Чули, що зараз це особливо ніяк не впливає на просування, але мені здається, що клієнтів такий чат може дратувати і вони закриватимуть сайт. У кого на сайтах є такі вікна? Чи це саме в нашому випадку? Що можете порадити, я прав чи ні? Який фідбек у ваших клієнтів на нього? Бо у нас з години запровадження (близько місяця) буквально 3-4 реакції і я не впевнена, що це ок показник.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Мені здається, що у вас проблеми з сайтом. Він відкривається близько 10 секунд (головна сторінка), мене це вже відлякало ще до того, як побачив чат з менеджером.
19.07.2022, 17:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Добрий день. Мені здається, що у вас проблеми з сайтом. Він відкривається близько 10 секунд (головна сторінка), мене це вже відлякало ще до того, як побачив чат з менеджером.

Спасибі за відповідь! Знаємо цю проблему, працюємо зі швидкістю. Добре, що ви звернули увагу, тому що важливо знати, як воно з різних гаджетів, айпі і т.д., хоча регулярно перевіряємо швидкість інструментів і все сумно, звичайно. Зараз чистимо код, вікна, що спливають, всякі його, в тому числі, вантажать, і ось обчислюємо, наскільки воно виправдане.
19.07.2022, 17:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Найпростіший чат - зараз таких багато.
Норм тема для подібної ніші
19.07.2022, 22:02
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:
Найпростіший чат - зараз таких багато.
Норм тема для подібної ніші

дякую вам!
19.07.2022, 22:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Моя думка (не претендую на істину):
Коли заходиш на сайт вперше - все що вилазитиме - бісить.
Коли заходиш у 10-й раз - норм, зазвичай простіше запитати у живої людини.
Hо, розробники онлайн консультантів, всі як один, забувають зробити налаштування "показувати вікна, що бісять, тільки через 10 днів після першого відвідування". Тому, доводиться перекручуватися і робити таку штуку самому.
Я давно не дивився точних цифр, але у нас на 1000 унікальних відвідувачів 4-5 лідів буде саме через чат онлайн.
Але у нас постійно сидить людина і стежить за нею. Якщо не відповідати там оперативно або "ой нікого немає, залиште пошту і ми вам відповімо" - то дратує ще сильніше :)
20.07.2022, 00:00
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дворак Микола
Papidu Digital Agency
Сьогодні встановили чат для клієнтів в інтернет магазин, де 3-4 замовлення на день. За день +8 звернень за консультацією через чат. Не знаю, як хто, але я через бінотел жодного разу не позбавляв свій номер, щоб зв'язатися, але по можливості користуються чатами, ідеально, якщо там є інтеграція з телеграм, вайбер, щоб можна було написати, вийти з сайту, а коли менеджер "прокинутися" отримати відповідь
20.07.2022, 00:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Borovik Viktoriia написав:

Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:
Найпростіший чат - зараз таких багато.
Норм тема для подібної ніші

дякую вам!

Щиро Дякую! Дуже змістовно, про онлайн-чат через 10 днів - на межі геніальності:) Запитаємо розробників, наскільки реально впровадити, тому що звучить як вихід. Ну і про живу людину, що стежить - тут 100%. Сама, до речі, заповнювала таку форму раз на сайті клініки, постійною клієнткою якої є. Але тут припускаю, що люди різні і комусь справді може бути так зручно
20.07.2022, 00:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Моя думка (не претендую на істину):
Коли заходиш на сайт вперше - все що вилазитиме - бісить.
Коли заходиш у 10-й раз - норм, зазвичай простіше запитати у живої людини.
Hо, розробники онлайн консультантів, всі як один, забувають зробити налаштування "показувати дрантя вікна тільки через 10 днів після першого відвідування". Тому, доводиться перекручуватися і робити таку штуку самому.
Я давно не дивився точних цифр, але у нас на 1000 унікальних відвідувачів 4-5 лідів буде саме через чат онлайн.
Але у нас постійно сидить людина і стежить за нею. Якщо не відповідати там оперативно або "ой нікого немає, залиште пошту і ми вам відповімо" - то дратує ще сильніше :)

Щиро Дякую! Дуже змістовно, про онлайн-чат через 10 днів - на межі геніальності:) Запитаємо розробників, наскільки реально впровадити, тому що звучить як вихід. Ну і про живу людину, що стежить - тут 100%. Сама, до речі, заповнювала таку форму раз на сайті клініки, постійною клієнткою якої є. Але тут припускаю, що люди різні і комусь справді може бути так зручно
20.07.2022, 00:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дворак Микола
Papidu Digital Agency
Papidu Digital Agency написав:
Сьогодні встановили чат для клієнтів в інтернет магазин, де 3-4 замовлення на день. За день +8 звернень за консультацією через чат. Не знаю, як хто, але я через бінотел жодного разу не позбавляв свій номер, щоб зв'язатися, але по можливості користуються чатами, ідеально, якщо там є інтеграція з телеграм, вайбер, щоб можна було написати, вийти з сайту, а коли менеджер "прокинутися" отримати відповідь

Прикольно гарний результат! Цікаво послухати, як відрізняється статистика. Попрацюємо, може справді у нас він здебільшого відлякує:)
20.07.2022, 00:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Встановили рік тому Дживочат. Нормальні клієнти туди майже не писали. Всі замовлення, які отримували через чат, були дрібні, а клієнти зазвичай нудні. У березні відмовилися від Джіві через війну. В результаті зекономили кошти та годину.
Те саме з телефонним віджетом.
25.07.2022, 21:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик" написав:
Встановили рік тому Дживочат. Нормальні клієнти туди майже не писали. Всі замовлення, які отримували через чат, були дрібні, а клієнти зазвичай нудні. У березні відмовилися від Джіві через війну. В результаті зекономили кошти та годину.
Те саме з телефонним віджетом.

Дякую дуже, що поділилися досвідом! У мене складається схоже враження про цю функцію
25.07.2022, 21:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар