1b.app
Скопирована ссылка -

Наскількі актуальні чати, що вспливають, у 2022 році?

Є питання яке не відноситься до OneBox?
Ви можете створити топік і там описати питання - вам обов'язково дадуть відповідь. Створити топік
Привіт усім! Зробили нещодавно на нашому сайті https://bezpeka.club/ вікно, що вистрибує (типу чат з менеджером). Чули, що зараз це особливо ніяк не впливає на просування, але мені здається, що клієнтів такий чат може дратувати і вони закриватимуть сайт. У кого на сайтах є такі вікна? Чи ок це саме в нашому випадку? Що можете порадити, я маю рацію чи ні? Який фідбек у ваших клієнтів на нього? Бо у нас з часу запровадження (близько місяця) буквально 3-4 реакції і я не впевнена, що це ок показник.

Ответы:

Здравствуйте. Мне кажется что у вас проблемы с сайтом. Он открывается около 10 секунд (главная страница), меня это уже отпугнуло еще до того как увидел чат с менеджером.
19.07.2022, 17:37


anonymous hamster

OneBox production писал/а:
Здравствуйте. Мне кажется что у вас проблемы с сайтом. Он открывается около 10 секунд (главная страница), меня это уже отпугнуло еще до того как увидел чат с менеджером.

Спасибо за ответ! Знаем эту проблему, работаем со скоростью. Хорошо, что вы обратили внимание, потому что важно знать, как оно с разных гаджетов, айпи т.д., хотя регулярно проверяем скорость по инструментам и все печально, конечно. Сейчас чистим код, всплывающие окна всякие его, в том числе, грузят, и вот вычисляем, насколько оно оправдано.
19.07.2022, 17:47

Самий звичайний чат - зараз таких багато.
Норм тема для подібної ніши
19.07.2022, 22:02
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»


Чижик Александр Сергеевич

OneBox production писал/а:
Самий звичайний чат - зараз таких багато.
Норм тема для подібної ніши

дякую вам!
19.07.2022, 22:07

Мое мнение (не претендую на истину):
Когда заходишь на сайт первый раз - все что будет вылазить - бесит.
Когда заходишь в 10й раз - норм, обычно проще спросить у живого человека.

Hо, разработчики онлайн консультантов, все как один, забывают сделать настройку "показывать бесящие окна только через 10 дней после первого посещения". Поэтому, приходится извращаться и приделывать такую штуку самому.

Я давно не смотрел точных цифр, но у нас на 1000 уникальных посетителей 4-5 лидов будет именно через онлайн чат.
Но, у нас постоянно сидит человек и следит за ним. Если не отвечать там оперативно или "ой никого нет, оставьте почту и мы вам ответим" - то бесит еще сильнее :)
20.07.2022, 00:00
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/

Дворак Микола
Papidu Digital Agency
Сьогодні встановили чат для клієнтів в інтернет магазин, де 3-4 замовлення в день. За день +8 звернень за консультацією, через чат. Не знаю, як хто, але я через бінотел жодного разу не лишав свій номер, щоб зв'язатись, але по можливості користують чатами, ідеально, якщо там є інтеграція з телеграм, вайбер, щоб можна було написати, вийти з сайту, а коли менеджер "проснеться" отримати відповідь
20.07.2022, 00:00


Borovik Viktoriia писал/а:

Чижик Александр Сергеевич

OneBox production писал/а:
Самий звичайний чат - зараз таких багато.
Норм тема для подібної ніши

дякую вам!

Большое спасибо! Очень содержательно, про онлайн-чат через 10 дней - на грани гениальности:) Спросим у разработчиков, насколько реально внедрить, потому что звучит как выход. Ну и про живого следящего человека - тут 100%. Сама, кстати, заполняла такую форму раз в жизни на сайте клиники, постоянной клиенткой которой являюсь. Но тут допускаю, что люди разные и кому-то действительно может быть так удобно
20.07.2022, 00:16


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox писал/а:
Мое мнение (не претендую на истину):
Когда заходишь на сайт первый раз - все что будет вылазить - бесит.
Когда заходишь в 10й раз - норм, обычно проще спросить у живого человека.

Hо, разработчики онлайн консультантов, все как один, забывают сделать настройку "показывать бесящие окна только через 10 дней после первого посещения". Поэтому, приходится извращаться и приделывать такую штуку самому.

Я давно не смотрел точных цифр, но у нас на 1000 уникальных посетителей 4-5 лидов будет именно через онлайн чат.
Но, у нас постоянно сидит человек и следит за ним. Если не отвечать там оперативно или "ой никого нет, оставьте почту и мы вам ответим" - то бесит еще сильнее :)


Большое спасибо! Очень содержательно, про онлайн-чат через 10 дней - на грани гениальности:) Спросим у разработчиков, насколько реально внедрить, потому что звучит как выход. Ну и про живого следящего человека - тут 100%. Сама, кстати, заполняла такую форму раз в жизни на сайте клиники, постоянной клиенткой которой являюсь. Но тут допускаю, что люди разные и кому-то действительно может быть так удобно
20.07.2022, 00:17


Дворак Микола

Papidu Digital Agency

Papidu Digital Agency писал/а:
Сьогодні встановили чат для клієнтів в інтернет магазин, де 3-4 замовлення в день. За день +8 звернень за консультацією, через чат. Не знаю, як хто, але я через бінотел жодного разу не лишав свій номер, щоб зв'язатись, але по можливості користують чатами, ідеально, якщо там є інтеграція з телеграм, вайбер, щоб можна було написати, вийти з сайту, а коли менеджер "проснеться" отримати відповідь


Прикольно, гарний результат! Цікаво послухати, наскільки відрізняється статистика. Попрацюємо, може дійсно у нас він здебільшого відлякує:)
20.07.2022, 00:20

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Встановили рік тому Дживочат. Нормальні клієнти туди майже не писали. Всі замовлення, які отримували через чат, були дрібні, а клієнти, зазвичай, нудні. В березні відмовились від Дживи через війну. В результаті зекономили кошти і час.
Те саме з телефонним віджетом.
25.07.2022, 21:16


Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик" писал/а:
Встановили рік тому Дживочат. Нормальні клієнти туди майже не писали. Всі замовлення, які отримували через чат, були дрібні, а клієнти, зазвичай, нудні. В березні відмовились від Дживи через війну. В результаті зекономили кошти і час.
Те саме з телефонним віджетом.

Дякую дуже, що поділилися досвідом! У мене складається схоже враження про цю функцію
25.07.2022, 21:19

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий