1b.app
Скопійоване посилання -

Як забрати код для подальшого розвитку системи без участі onebox

Назва: Nudefood
Цілі:
- переписати мову програмування (з php на іншу (для збільшення швидкості обробки даних))
- мати весь наявний (базовий для всіх клієнтів) функціонал onebox та всі зроблені доробки
- розвивати код зі своєю командою програмістів у особистих інтересах нашого та суміжних з нашим бізнесом
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Кінцева мета: забрати код
Більш ніж на 90% система була доопрацьована нами
Базового функціоналу там практично немає
Для того, щоб переконатися в правдивості слів, відкрийте нашу систему та її бек налаштувань.
04.07.2022, 11:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Шановний клієнт!
1. Ваша система версії MVP встановлена на вашому сервері, у вас є доступ до коду і ви можете його виправляти, допилювати як завгодно.
2. Але ви не можете тиражувати систему і продавати/здавати в оренду її третім особам під своїм брендом або брендом OneBox. Це забороняє ліцензійну угоду прямим текстом.
3. Чи можете ви переписати систему іншою мовою програмування, дивлячись на код OneBox'a - теоретично так, код відкритий і це не заборонено. Отримайте свою систему та зможете робити з нею що хочете. Чи вийде це зробити у вас - не впевнений, все-таки ми 17+ років пиляємо OneBox і я розумію яке це пекло.
4. Якщо ви хочете тиражувати систему під своїм брендом - вам доведеться ПОВНІСТТЮ в КОРНІ поміняти інтерфейс. Я зараз зайшов у бокс Nudefood - візуально це все те саме OneBox MVP. Тому тиражувати в такому вигляді – не можна.
5. Базовий функціонал у вашому боксі є, тут навіть сперечатися не потрібно: календар, контакти, замовлення – все є з базового боксу.
6. Якщо з системою, що тиражується, буде елемент коду OneBox (верстки, бек-енда) - не можна.
Як вирішити це питання:
Варіант 1 – 500 000 доларів США та у вас повні права на OneBox MVP.
Варіант 2 – переписуйте код повністю, абсолютно весь, щоб ні рядки від OneBox'a.
Варіант 3 - ставайте партнером OneBox OS, будуйте своє галузеве рішення на нашій інфраструктурі, платіть "собівартість" за інфраструктуру OneBox, продавайте і тиражуйте своє галузеве рішення, скільки хочете. Можна під своїм брендом.
Подробиці тут https://1b.app/ru/partner/
Дякую.
04.07.2022, 11:59
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

І, до речі, опишіть, що ви поміняли в коді.
Тому що ми порівнюємо з нашим git - і там жодного рядка коду не змінилося, крім нової директорії node_modules
04.07.2022, 12:52
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

За останні 3-3,5 роки ми зробили програмні доробки у своїй системі, загальною вартістю +- 20тис $
04.07.2022, 21:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


#153911 написав:
За останні 3-3,5 роки ми зробили програмні доробки у своїй системі, загальною вартістю +- 20тис $

Якщо ви робили доопрацювання самостійно - вони ваші, ноу проблем.
Якщо ви робили доробки через OneBox - то соррі, але у вас тільки права на використання.
А я на розробку OneBox витрачаю по 300-500K $ на рік. І що? :)
У будь-якому випадку це ніяк не змінює першу відповідь.
04.07.2022, 23:45
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо ви прочитаєте ще раз мій перший коментар, ваше останнє повідомлення йому ніяк не суперечить.
Повторю, мене цікавить особисте використання доопрацювань та їхньої логіки. Мені вашого не треба.
05.07.2022, 02:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


#153911 написав:
Якщо ви прочитаєте ще раз мій перший коментар, ваше останнє повідомлення йому ніяк не суперечить.
Повторю, мене цікавить особисте використання доопрацювань та їхньої логіки. Мені вашого не треба.

Відповім ще раз:
1. Якщо ви робили свої доопрацювання самостійно – вони ваші, у вас на них усі авторські права.
2. Якщо ви замовляли ці доробки у OneBox – то вони наші, а у вас лише право на використання.
3. Ви можете використовувати свій OneBox зі своїми доробками скільки завгодно часу та як завгодно, крім тиражування.
Проста аналогія: ви купили автомобіль, затюніли його до невпізнання. Автомобіль ваш – ніхто у вас його не відбирає. Але ви не можете його тиражувати, у вас немає прав заявляти цю машину під вашим брендом, що її вигадали ви.
Але ви можете продовжувати купувати у автовиробника машину під кожного, тюнити її під клієнта і продавати далі дорожче.
Наприклад, так працює AMG, Alpina, Mansory, тощо.
І саме цю схему пропоную вам на OneBox OS.
05.07.2022, 11:24
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вітаю
Зв'язався з хостингом: підключитися з логіном і паролем не виходить
ssh ключ потрібен
07.07.2022, 19:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Для повноцінної передачі нам буде необхідний список документів:
1. Список того що передається
- код
- доступ до бази даних
- контейнери Docker (якщо є)
- Документація по продукту
(ТЗ, список доробок які були зроблені за додаткову плату)
2. Інструкція до локального запуску
- покрокова інструкція, як запустити локально на Windows OS, Ubuntu OS, MacOs
3. Доступ до сервера (відсилання до попереднього повідомлення)
4. Акт прийому передачі
- із зазначенням що\коли\кому передають
07.07.2022, 19:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

OneBox CORP ВАНБОКС КОРП
Іменна ліцензія
Шановний клієнту, ми готові передати вам права на програмний продукт OneBox MVP. У вас буде право на перепродаж та тиражування під будь-яким брендом, крім OneBox. Вартість такої угоди – 500 000 USD. Рахунок у вкладенні. Зверніться до нас після оплати.
07.07.2022, 21:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Що за прикол?
Мені не потрібні права на продукт
Я хочу взяти свою систему та використовувати з метою свого бізнесу
Комерційних цілей я не переслідую
07.07.2022, 23:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Прохання надіслати договір, підписаний мною на мою пошту:
maxdodul@gmail.com
Для ознайомлення з деталями
07.07.2022, 23:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


#153911 написав:
Що за прикол?
Мені не потрібні права на продукт
Я хочу взяти свою систему та використовувати з метою свого бізнесу
Комерційних цілей я не переслідую

Ну так вона і так на вашому сервері, беріть та використовуйте.
Жодних документацій, актів тощо ми не надаємо і надавати не будемо.
Що тут незрозумілого?
08.07.2022, 10:29
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відчуваю скоро з'являться конкуренти, монополія не допомагає розвиватися.
08.07.2022, 14:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у боксу монополія над ринком crm? O_о
08.07.2022, 15:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:

#153911 написав:
Що за прикол?
Мені не потрібні права на продукт
Я хочу взяти свою систему та використовувати з метою свого бізнесу
Комерційних цілей я не переслідую

Ну так вона і так на вашому сервері, беріть та використовуйте.
Жодних документацій, актів тощо ми не надаємо і надавати не будемо.
Що тут незрозумілого?

1. Я хочу робити доопрацювання у своїй системі, що лежить на сервері, який ваша команда радила і за цією рекомендацією я ним скористався;
2. Щоб зробити доопрацювання, потрібно взяти код системи;
3. Щоб взяти код системи, необхідний ключ SSH.
Дайте ключ SSH або киньте на пошту
І киньте договір, який ми з вами підписували на мою пошту, зазначену вище.
08.07.2022, 17:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сервер ваш код на ньому. У нас немає доступу до сервера.
Копію договору на незрозумілу адресу надсилати не маємо права.
08.07.2022, 17:35
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Сервер ваш код на ньому. У нас немає доступу до сервера.
Копію договору на незрозумілу адресу надсилати не маємо права.

ось пошта, на яку мені надсилав документи Кирило у 2019:
silentnite92@mail.ru
08.07.2022, 19:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Сервер ваш код на ньому. У нас немає доступу до сервера.
Копію договору на незрозумілу адресу надсилати не маємо права.

або скажіть які документи, що ідентифікують мою особу, вам надіслати і на яку адресу, щоб отримати договір, який ми з вами укладали по nudefood
08.07.2022, 19:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Шановний клієнт (можливо клієнт), поясню все як є.
Я звернувся б до вас на ім'я, але, на жаль, не знаю його.
Не вважайте за стеб, я далі без жартів та з повагою.
Дано:
- З абсолютно невідомого номера телефону звертається невідома людина, яка стверджує, що його бокс Nudefood його.
- Каже, що хоче забрати код і далі пиляти свою CRM/ERP, при цьому, ймовірно, бокс і так на його сервері.
- просить доступ до сервера (який має бути тільки в нього самого).
– просить скинути йому копію його договору на пошту.
- Просить сказати, які реквізити були вказані в договорі, щоб ми могли його ідентифікувати.
Наша позиція:
1. Можливо цей запит - скам із метою захопити доступ до сервера, таке буває. Тому, підказувати що там у реквізитах договору та чий бокс насправді – ми просто не станемо. Підкажемо щось = допоможемо захопити доступ до стороннього сервера. А нам це не треба.
2. Глобально, нас не цікавлять клієнти, які думають, можуть взяти OneBox'a, налаштувати його, і далі вважати це їх продуктом з усіма правами власності. Просто тому, що ми з цього зиску ніякого не маємо. Саме тому за всіма ліцензійними договорами ми передаємо замовнику право на використання і тільки право на використання.
3. У зв'язку з тим, що ми офіційно відмовляємося від підтримки OneBox MVP через 6 місяців (ось тема з мега-срачем -onebox-mvp-ta-rannih-versiy/ ), нам краще не чіпати всіх старих клієнтів на MVP або стародавніх версіях і працювати тільки з тими, хто готовий переходити на OneBox OS. Клієнт втратив договір? Ну і добре, менше проблем з відмовою від MVP.
09.07.2022, 22:39
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Шановний клієнт (можливо клієнт), поясню все як є.
Я звернувся б до вас на ім'я, але, на жаль, не знаю його.
Не вважайте за стеб, я далі без жартів та з повагою.
Дано:
- З абсолютно невідомого номера телефону звертається невідома людина, яка стверджує, що його бокс Nudefood його.
- Каже, що хоче забрати код і далі пиляти свою CRM/ERP, при цьому, ймовірно, бокс і так на його сервері.
- просить доступ до сервера (який має бути тільки в нього самого).
– просить скинути йому копію його договору на пошту.
- Просить сказати, які реквізити були вказані в договорі, щоб ми могли його ідентифікувати.
Наша позиція:
1. Можливо цей запит - скам із метою захопити доступ до сервера, таке буває. Тому, підказувати що там у реквізитах договору та чий бокс насправді – ми просто не станемо. Підкажемо щось = допоможемо захопити доступ до стороннього сервера. А нам це не треба.
2. Глобально, нас не цікавлять клієнти, які думають, можуть взяти OneBox'a, налаштувати його, і далі вважати це їх продуктом з усіма правами власності. Просто тому, що ми з цього зиску ніякого не маємо. Саме тому за всіма ліцензійними договорами ми передаємо замовнику право на використання і тільки право на використання.
3. У зв'язку з тим, що ми офіційно відмовляємося від підтримки OneBox MVP через 6 місяців (ось тема з мега-срачем -onebox-mvp-ta-rannih-versiy/ ), нам краще не чіпати всіх старих клієнтів на MVP або стародавніх версіях і працювати тільки з тими, хто готовий переходити на OneBox OS. Клієнт втратив договір? Ну і добре, менше проблем з відмовою від MVP.

Мене звуть Додул Максим, я писав Артему в телеграм, завдяки чому ви на якийсь час змінили доступ до форуму. Також я посилався на Кирила, який у 2019 році приїжджав в офіс нашої компанії на Олексі Тихого 90. Про це ніхто не міг знати. Так само на прохання керівників, я так припускаю і вашого, був організований Скайп кол у році 20, на якому мені ставили питання різні посади вашої компанії про те, що я як клієнт хотів би покращити у вашій компанії або чого мені не вистачає.
І зараз у мене проблема знайти договір, бо зі стартом війни ми віддали 200 квадратів своєї кухні і майже всю, понад 800 тис. грн, виручку на потреби нашої армії. У процесі волонтерської діяльності документ загубився. Номер, на який реєструвався договір 0939281688.
І мені незрозуміло в чому проблема зробити те саме, що раніше ви вже робили з іншим клієнтом - дали код системи для подальшого допилу своїми руками, адже складність роботи з вашою компанією проста:
- Терміни незрозумілі
- можливість обслуговувати систему не більше 1,5 години на день руками інтегратора
- будь-які візуальні зміни системи стоять овердохуя
Якщо не звертати увагу на інфантильне просочення людини середнього віку, то все що ви написали "без жартів і з повагою" показує ваше ставлення до минулих клієнтів. Це просто неповага з усіх боків.
10.07.2022, 20:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я маю доступ до хвостингу. Мені потрібно зрозуміти як отримати цей SSH сертифікат та отримати відповіді на запитання:
1.
- доступ до бази даних
- контейнери Docker (якщо є)
- Документація по продукту
(ТЗ, список доробок, які були зроблені за дод. плату)
2. Інструкція до локального запуску
- покрокова інструкція, як запустити локально на Windows OS, Ubuntu OS, MacOs
3. Акт прийому передачі
- із зазначенням що\коли\кому передають
10.07.2022, 20:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме,
1. З 2017 до 2021 року я не був директором OneBox і взагалі не працював у OneBox ніяк. У цей час директором був Дмитро Левошич.
Тому я точно не був із вами на зустрічі.
2. В даний момент OneBox НА ВАШОМУ СЕРВЕРІ і у нас НЕМАЄ ДО НЬОГО ДОСТУПУ.
Ну, не можемо ми видати вам SSH-ключ, немає у нас його.
Запитуйте у хостера або просіть його reset-нути root доступи.
3. Ми нікому ніколи не давали і не дамо жодної документації до коду та інструкції із запуску.
Бо в нас її немає. Ми нічого не розвертаємо вручну. Немає у нас жодних докерів.
Ми маємо процедуру розгортання зовсім іншу: ми тупо клонуємо віртуалку в хмарному ДЦ.
Двічі була ситуація, що клієнт так сильно хотів документацію та інструкції із запуску, що аж гінців у кепках за прислав за мною. І все одно її не одержав: як можна отримати те, чого немає.
Що можу порадити:
- ресетіть доступ у хостера
- Доступ до mysql в engine.mode.php
- просто копіюйте конфіги nginx, mysql, php
4. Я попрошу, щоб на вашу пошту скинули всі договори та акти, які між нами є.
5. Щодо "без жартів і з повагою", ви якраз дарма. Я на самому початку цієї теми цілком чемно запропонував вам:
> Варіант 3 - ставайте партнером OneBox OS, будуйте своє галузеве рішення на нашій інфраструктурі, платіть "собівартість" за інфраструктуру OneBox, продавайте і тиражуйте своє галузеве рішення, скільки хочете. Можна під своїм брендом. Подробиці тут https://1b.app/ru/partner/
Але ви продовжуєте топити "хочу забрати те, що є і далі його розвивати". У вас всього одна ліцензія MVP, один користувач. Ви реально думаєте, що ми допоможемо вам це віддати, щоб ви далі це тиражували?
11.07.2022, 00:32
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар