1b.app
Скопійоване посилання -

Присвоїти батьківський процес по змінному джерелу

Налаштував таку дію на етапі - shop_order_status_action_add_parent на версії MVP
За умовою мені потрібно закріпити процес за батьком за джерелом -
Використовується змінна {|$ordersource|}
З'явилося дод. умова - прив'язувати до рід. джерелу верхнього рівня
На проекті клієнт може мати 3 і більше рівнів джерел -
Потрібна змінна яка дозволить реалізувати таку логіку: якщо 3 і більше рівнів джерел перевіряти від нижнього до найближчого наступного (ось приклад , якщо найвищий рівень це ) і шукати Батька по ньому. Якщо лише 2 рівні, то шукати як зараз працює змінна.
Чи можливо продати таку змінну? Скільки годин?
Які альтернативні рішення?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Якщо ти маєш можливість налаштувати кілька таких дій один за одним, то можна доопрацювати змінні ordersource_parent1 ordersource_parent2 ordersource_parent3 щоб ти міг сам задавати який рівень джерела тобі брати для замовлення поточного. Займе години 2. Змінні будуть віддавати ім'я рід. джерела зазначеного рівня для джерела поточного замовлення (або назва поточного джерела, якщо у нього немає батька зазначеного рівня).
21.12.2021, 15:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
Якщо ти маєш можливість налаштувати кілька таких дій один за одним, то можна доопрацювати змінні ordersource_parent1 ordersource_parent2 ordersource_parent3 щоб ти міг сам задавати який рівень джерела тобі брати для замовлення поточного. Займе години 2. Змінні будуть віддавати ім'я рід. джерела зазначеного рівня для джерела поточного замовлення (або назва поточного джерела, якщо у нього немає батька зазначеного рівня).

У потрібному напрямі. Але тут момент із умовою. Як я зрозумів, мінлива просто подивиться необхідний рівень parent що вкажу шукати.
Як можна зробити умову, щоб якщо є три рівні і більше (перший верхній), то дивитися передостанній?
А якщо їх всього 2, то не перевіряти рівень вище, а шукати за поточним
За наявності перевірки такої умови має підійти
21.12.2021, 15:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Першим ставиш дію з {|$ordersource|}
другим з {|$ordersource_parent3|}
потім {|$ordersource_parent2|}
потім {|$ordersource_parent1|}
і все, по черзі братиме спочатку 3-го рівня, потім другого, потім першого і за підсумком знайде. Між діями можеш ще поставити дію "припинити виконання дій" і там задати "припинити якщо є батьківський процес" і все.
21.12.2021, 15:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
і там поставити "припинити якщо є батьківський процес" і все.

Подивився, чи не знайшов такої настройки у дії чи вибір у варіанті перевірки поля Батько на заповнення або...Уточни будь ласка
Як варіант я можу після кожної такої дії поставити перевірку, якщо поле Батько заповнене (або дод. поле куди скопіюю), то Припинити. Але це не багато "милиць" варіант. Краще за точнішою перевіркою
21.12.2021, 16:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну тоді перед дією скопіюй id рід замовлення в допполі та перевіряй вже допполе. Або можемо в дію присвоєння батька зробити налаштування, щоб не спрацьовувало, якщо є батько, варіантів мільйон. Зробити налаштування 1ч
21.12.2021, 16:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар