1b.app
Скопійоване посилання -

Взаємодія додатків

https://youtu.be/bNoZAd4E82E - у цьому відео запропонував поліпшення взаємодії додатків.
В опції "Надіслати в" не вистачає можливості відкрити в новій вкладці, бо найчастіше потрібно залишити поточну сторінку для подальшої роботи, а те, що я відправляю в інший додаток, потрібно обробити зараз. Доводиться дублювати вкладку, і в новій вкладці робити взаємодію додатків, це дуже незручно і "трохи" бісить)
Було б непогано додати таку можливість
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Зараз у вікні "Надіслати в" в деяких програмах ти можеш натиснути барабанчиком мишки на пункт з програми і він відкриється в новій вкладці. Наприклад: "показувати процеси" на будь-якому додатку з workflows.
Я думаю тобі варто навести приклад, де тобі потрібна окрема вкладка за пунктами "Надіслати в"
22.11.2021, 18:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Наприклад, це саме "Показати підпроцеси".
Наприклад, якщо я хочу подивитись підпроцеси, то вони просто відкриваються на поточній вкладці при використанні комбінації cmd+клік миші. Я думаю, що проблема тут у тому, що на цих кнопках немає посилань. Якщо використовувати мишу і скористатися кнопкою Mouse 3, то нова вкладка все ж таки відкривається, але її посилання "javascript:void('0')" і сторінка порожня
23.11.2021, 12:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
Integrator написав:
Наприклад, це саме "Показати підпроцеси".
Наприклад, якщо я хочу подивитись підпроцеси, то вони просто відкриваються на поточній вкладці при використанні комбінації cmd+клік миші. Я думаю, що проблема тут у тому, що на цих кнопках немає посилань. Якщо використовувати мишу і скористатися кнопкою Mouse 3, то нова вкладка все ж таки відкривається, але її посилання "javascript:void('0')" і сторінка порожня

дай приклад, де ти дивишся
24.11.2021, 01:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Додав можливість відкривати у новій вкладці із затиснутим ctrl
24.11.2021, 09:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
на маку через cmd працюватиме?
24.11.2021, 14:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар