1b.app
Скопійоване посилання -

Чи можливо створити на основі кабінету клієта - сторінку замовлення для оплати та відстеження статусу.

Чи можливо створити на основі каьбінету клієта - сторінку замовлення для оплати та відстеження статусу. про оплату, відстежувати статус посилки. Кабінет для цього занадто громіздкий - потрібен пароль і логін, а клієнта це злякає. може є щось подібне, але я не знаю.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


може є щось подібне, але я не знаю.

Такого нічого немає.
На жаль, я не можу запропонувати вам ніякий варіант для виведення вказаної кількості даних/функціоналу без авторизації – оскільки це небезпечно.
Але для спрощення ситуації ви можете, наприклад, у листі про замовлення надсилати кнопку, де вказати посилання http://optium.biz.ua/client/login/?login=[login]&password=[passwordhash]&... order/[orderid]/ - тобто посилання на авторизацію та перехід по вказаному URL на замовлення ЛК
19.10.2021, 14:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякуємо за відповідь, для роздрібного клієнта це вкрай складно, у вас є функціонал Форми - вони в принципі вирішують завдання, але там є одна проблема - при передачі посилання у форматі domen.com/ якщо це посилання відкривається на мобільному пристрої, то воно автоматично форматується в мобільну версію m.domen.com але за мобільним посиланням ванбокс видає просто біле поле - сторінка не завантажується, якщо вручну прибрати m. то форма завантажується корректно. Прибирав галочку завжди завантажувати мобільну версію на мобільному, але все одно вантажить спочатку тільки мобільну версію. Потрібно або виправити автоматичну передресацію на моб версію (вимкнути її) або поправити відображення форми в мобільній версії.
20.10.2021, 13:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар