1b.app
Скопійоване посилання -

Потрібно додати заборону копіювання таблиці залишків по складу

Есть запрос на доработку функционала?
Вы всегда можете создать топик на нашем форуме и партнер-интегратор предоставит оценку и информацию по возможности разработки! Создать топик
Тут https://fr-auto.1box.link/app/storage/tab/balance/ (рис 1)
Потрібно додати в правах доступу заборона копіювання цієї таблиці (що б вони не могли копіпастить собі в ексель дані).
Скільки потрібно годин для реалізації?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Ні, це марно. Якщо людина захотіла скопіювати щось зі сторінки в інтернеті – вона це зробить. Якщо проблема тільки в тому, що він копіює і це підходить для вставки в exel і потрібно зробити так, щоб клієнт не зміг виділяти саме колонки, то можна зробити. Але тоді він зможе виділити просто весь текст на сторінці і він чудово вставиться в exel
09.06.2022, 11:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія

anonymous hamster
OneBox production написав:
Ні, це марно. Якщо людина захотіла скопіювати щось зі сторінки в інтернеті – вона це зробить. Якщо проблема тільки в тому, що він копіює і це підходить для вставки в exel і потрібно зробити так, щоб клієнт не зміг виділяти саме колонки, то можна зробити. Але тоді він зможе виділити просто весь текст на сторінці і він чудово вставиться в exel

Ну добре, якщо робити що б не міг робити користувач-френдлі копіювання, скільки потрібно годинника?
PS Я і так клієнту пояснював, що в браузері це зробити можна навіть якщо не виділяється текст :)
09.06.2022, 14:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я подивлюся що буде якщо не давати як у екселі по осередках стрибати. Але думаю це не спрацює, тому що ти зможеш скопіювати просто числа через умовну прогалину, яка потім ексель зможе з'їсти
09.06.2022, 14:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія

anonymous hamster
OneBox production написав:
я подивлюся що буде якщо не давати як у екселі по осередках стрибати. Але думаю це не спрацює, тому що ти зможеш скопіювати просто числа через умовну прогалину, яка потім ексель зможе з'їсти

Подивися та відпишися плиз. У будь-якому випадку якийсь викачати можна інфу, але спробувати зробити це менш зручним чи потрібно)
09.06.2022, 17:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

можемо так у вигляді налаштування зробити. Копіювати зможеш тільки один осередок, так хтось щось копіюватиме вже)))
10.06.2022, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1ч у вигляді налаштування
10.06.2022, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


налаштування "При перегляді залишків продуктів на головній сторінці заборонити виділяти та копіювати більше однієї комірки" за посиланням /app/settings/storage/ . З'явиться завтра, якщо стоїть автооновлення. Якщо не буде завтра – напишеш що апнути
10.07.2022, 18:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар